Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduuus, Módosítva: 2014. február 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyedülállóan hosszan tartó fényt és tökéletes fedést biztosít a körömnek. Divatos színek széles választékában kapható.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 28.

Tartósnak viszonylag tartós, árban jó, a fedése az árnyalattól függ. A sötétebbek szépen fednek, a világosabbak alig. Nekem az 56-os van meg a világosak közül, ami néhol 2 réteg után is csíkos marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

PrincessMarshmallow

2018. június 19.

A kedvenc körömlakkjaim ettől a márkától vannak.
Átlagosan tartósak, szép színük van, az állaguk is jó, a fedés is szép (legtöbbször azért 2 réteg kell) és az árak sincsenek elszállva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

A kedvenc körömlakkjaim ettől a márkától vannak.

ilovebeauty

2018. május 26.

nagyon ledöbbentem, hogy ilyen áron ilyen szuper minőségű körömlakkot kaptam!!! ha két rétegben viszem fel, akkor nagyon-nagyon tartós és ami a legjobb benne, hogy nagyon gyorsan szárad, még így duplán is. Csak próbaképp felkaptam belőle egy szép színt a boltban, de később visszamentem és vettem még két másikat is. KOmolyan veri az ötször ennyibe kerülő menő márkákat! ha nagyon raerek, még raviszek más márkátol egy átlátszó fedőlakkot (Rimmel SuperGel top coat-ra esküszöm) és akkor tisztára géllak benyomast kelt és 5-6 napig tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Shauna

2017. szeptember 24.

Több színben is van és nagyon szeretem.
Két rétegben kell felvinni, hogy szép színe legyen, de nagyon tartós és gyorsan szárad.
Olyan illata van, mint a régi körömlakkoknak, amiket még anyukám használt gyerekkoromban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Több színben is van és nagyon szeretem.

tenagi

2017. július 28.

Ajándékba kaptam egy arany színűt és nagyon szeretem. Szép a színe és gyorsan szárad. Szerintem, ha látok valahol más színben, veszek még egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Csilko

2017. március 19.

Szeretem a körömlakkjaikat. Sok szép szín van, hamar száradnak és viszonylag tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Evelin123

2016. december 23.

Anno 5 éve vagy több vettem egy bordót, bár feketét akartam, csak annyira sötét üvegen keresztül, hogy annak látszott, de már jobban tetszik.
Nem használom túl sokat de nem is keveset. Kb 5 éve nem száradt be, tökéletes. Ha lemosom a körmöm alatta még bordó marad, azt is megfogja. Illetve lemosni sem könnyű. Kb 3-4 napot bír ki. 4 csillag, mert megfogja a körmöm hiába mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Ivett25

2016. november 2.

A sötét színek szuperek, a világosak nekem nem fednek sehány rétegben sem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

A sötét színek szuperek, a világosak nekem nem fednek sehány rétegben sem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
orik

2016. október 8.

Nagyon szép, intenzív színe van, szuper a pigmentáltsága és az állaga is. Emellett gyorsan szárad, és nem hagy csíkot, nem bubisodik, nem pattog le. Hosszan tartó fényt és tökéletes fedést biztosít a körömnek. Nekem a 172-es ezüstös, metalizált szín a kedvencem - egyszerűen imádom. Ár-minőség arányban is kiváló. Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

AligatorBaby

2016. szeptember 1.

Kallossal mindig is vegyes érzéseim vannak, mert nálam mindig az volt, hogy egy termékük vagy észveszejtően jó, vagy pedig kuka kategória, ez a körömlakk ár-érték arányban az egyik legjobb körömlakk!! Sok árnyalatban kapható, nálam tartósabbnak bizonyult mint pl a l'oréal majd 2 ezer forintos körömlakkja!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.