Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

Dorotii66

2020. március 16.

Lehet másnak ez semleges, de sajnos engem borzasztóan irritált a ragacsos állaga, illetve a hajamon sem segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

esszter01

2019. december 30.

Kicsit erős a szaga tenyérbe kinyomva, de a hajamon szinte vízzé vált, nagyon hamar beszívódott. Azért a nagyon könnyed hajvégápolás során ügyelni kell arra, hogy ne szaladjon meg a mennyiség, mert nagyon összetapasztja a hajat, ha a mogyorónyi mennyiségnél többet teszek a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Alexa930

2019. november 22.

Imádom. Szétvasaltam a hajam, széttöredezett. Már fél éve nem vasalom, ezzel kentem a végét, és teljesen rendbehozta. Félig száraz hajra kenem, majd formára szárítom. Nem nehezíti el, nem ragad tőle. Vagy 50szer újravettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

bvero

2019. szeptember 17.

Amugy szeretem a Kallost, de ez nem vált be. Nagyon ragad, és nem látom,hogy lenne hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Emma26

2019. augusztus 9.

Régebben használtam, kétszer is újra vettem. Utána mást használtam viszont biztos visszatértek hozzá mert nekem bevált. Száraz és nedves hajón is egyaránt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

kawaiichan

2019. július 12.

Kallosos hajpakolással vizes hajra felkenve nagyon jó hatást lehet vele elérni. Reggel mikor felkelek, mindig puha tőle a hajam, és tényleg amióta használom, nem töredezik a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

flamika

2019. március 4.

Nem szerettem, nagyon nehéz, és az adagolójából is mindig folyt, minden csupa olajos volt. Azért elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Nileve

2019. február 16.

Régen nagyon szerettem, jól teljesített, jó az ára, kevés is elég volt belőle. Szerintem a másik lila párjához hasonlítva közel ugyanúgy teljesített. Mostanában már inkább természetesebb termékek után kutatok és továbbra is keresem a tökéletes hajvégápoló löttyöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

nyiffi

2019. január 27.

Első hajápoló olajam volt, nagyon meg voltam vele elégedve, csak kísérletező kedvű vagyok és azóta minden mást próbáltam ki ahelyett, hogy újravenném. Nedves hajba masszíroztam bele én is, majd törölközőbe csavartam és hagytam megszáradni. Sosem hagyott kellemetlen, zsíros érzést, finomított a durva tapintáson, de nem volt nagyon extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Victoriaformosa

2019. január 5.

Egész jó. A kedvencem nem volt a boltban, ezért vettem ezt. Beszívódik, kellemes lesz a tapintása a hajnak de valahogy még sem az igazi. Nem lesz igazán ápolt külseje a hajnak tőle.

Update
Lassan az üvegcse végére érek. Nem igazán változtak a véleményeim. Kitapasztaltam, hogy a legjobb, ha nedves hajba, szárítás előtt, masszíroz egy keveset az ember. Úgy nem lesz olyan a kinézete a hajvégeknek, mintha zsírba mártogattad volna. Picit lágyított a hajamon, de nem nagy szám. Lehet, hogy az én szálkás, száraz hajam nagy falat neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Update

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol