Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

sigma

2021. november 19.

Nem igazan szerettem. Nagyon-nagyon tomor, tomeny, ragacsos, nehez eloszlatni es nagyon nehezen szivta be a hajam, nem volt kellemes utana a tapintasa. Nem tudtam elhasznalni sajnos az egesz uveget, mert kulonosebb pozitiv valtozast nem vettem eszre, de nem volt kellemes a hasznalata. Vannak sokkal jobbak is szerintem. Ez nekem csak 2 csillag ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

magszi

2021. szeptember 23.

Jó az illata, egyszerű, de nagyszerű. Mint a nevében is szerepel, hajvégápoló, ezért tényleg csak oda szabad kenni, hogy nem zsírosítson. Szuper, hosszú hajra kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

ddoorraa

2021. szeptember 21.

Először van ilyen hajvégápolóm, az eddigiek sosem voltak ennyire sűrűek, tömörek mint ez. Nehezen tudom eloszlatni a hajvégeimen a sűrűsége miatt, de mégis hamar felszívódik, nincs utána sem elnehezítő hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Kovnoncs

2021. április 12.

Próbából vettem meg, véletlenül jött szembe, az ára is nagyon kedvező volt. Azóta nem nagyon használok más hajvégápoló szérumot, szerintem funkcióját nagyon jól végzi. Kellemes az illata, nagyon gyorsan beivódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

summerrain

2021. február 27.

Nagyon jó. Egyszerű szilikonolaj, egy kis ásványi olajjal. Enyhe illattal.
Szerintem ez egy nagyon egyszerű, de jól funkcionáló termék. A szilikon a hajvégeket csúszosabbá teszi, bevonja egy védőréteggel. Nyílván a már tördezett hajvégeket nem fogja regenerálni.
Nem irritáló, már használtam úgyis, hogy hajmosás után nedves hajon végig eloszlattam 1-2 cseppet (nagyon sok hajápoló terméktől viszketek,ettől nem).
Arra tényleg figyelni kell, hogy lehetőleg egyenletesen oszlassuk el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Nagyon jó. Egyszerű szilikonolaj, egy kis ásványi olajjal. Enyhe illattal.
Arra tényleg figyelni kell, hogy lehetőleg egyenletesen oszlassuk el.

Vvn

2021. január 13.

Nem nem es nem
Csak zsirosit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Nem nem es nem
Csak zsirosit

Vikkinca

2020. október 21.

Nem rossz-hajmosás után száraz hajon szoktam használni,de oda kell figyelni,hogy egyenletesen kell eloszlatni,és a hajtőhöz nem szabad rakni (különben mosatlan zsíroshaj küllem lesz). Illata, állaga jó -újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Vajdus23

2020. augusztus 29.

Imádom az illatát, gyorsan beszívják a hajvégeim, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Imádom az illatát, gyorsan beszívják a hajvégeim, nagyon szeretem.

d.anett89

2020. augusztus 25.

Többször adtam neki esélyt. Soha többet. Nekem kiszáritotta a hajam. Rohadt, össze állt a hajam vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Miruska

2020. augusztus 24.

Rápróbáltam, ha már rendeltem mást is, ennyi pénzért bedobtam a kosárba. Jól tettem. Tetszik az illata, az állaga. Nedves és száraz hajon is megfelelő. Biztos, hogy lesz még másik is amit kipróbálok. Nem csalódok a Kallos termékekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol