Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jakobs

2022. november 1.

Egynek elmegy de eredmény semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 1.

Egynek elmegy de eredmény semmi.

Nina002

2022. június 14.

Nagyon gyenge minőség. Az illata elmegy, de a hatása nem sokat ér. Ennél a terméknél érvényesül hogy “olcsón venni nem minőséget”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

dix666

2022. május 20.

Régóta kerestem olyan hajvégápolót, amitől nem áll össze a hajam, nem tűnik zsírosnak. NA ez pont olyan! Amint elfogy, már veszem is az újabb adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Hajnacinci

2022. április 22.

Véletlenül került bele a kosaramba, de egyáltalán nem bántam meg. Valóban olyan sűrű, géles, waxos anyag, ami lehet hogy a kevés, vékony szálú hajra nem a legjobb . Nekem vastag szálú, hosszú, festett szőke, melírozott és száraz hajvégeim vannak. Hajvég ápolására, szárítás után lesimítani a szöszösödést tökéletes, nem zsírosít és diszkrét az illata. Ahogy az olajokat is, ezt is felszívja a hajam, rendezettebb, fényesebb és ápoltak a hajvégeim tőle. Nekem abszolút hasznos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 22.

sigma

2021. november 19.

Nem igazan szerettem. Nagyon-nagyon tomor, tomeny, ragacsos, nehez eloszlatni es nagyon nehezen szivta be a hajam, nem volt kellemes utana a tapintasa. Nem tudtam elhasznalni sajnos az egesz uveget, mert kulonosebb pozitiv valtozast nem vettem eszre, de nem volt kellemes a hasznalata. Vannak sokkal jobbak is szerintem. Ez nekem csak 2 csillag ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

magszi

2021. szeptember 23.

Jó az illata, egyszerű, de nagyszerű. Mint a nevében is szerepel, hajvégápoló, ezért tényleg csak oda szabad kenni, hogy nem zsírosítson. Szuper, hosszú hajra kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

ddoorraa

2021. szeptember 21.

Először van ilyen hajvégápolóm, az eddigiek sosem voltak ennyire sűrűek, tömörek mint ez. Nehezen tudom eloszlatni a hajvégeimen a sűrűsége miatt, de mégis hamar felszívódik, nincs utána sem elnehezítő hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Kovnoncs

2021. április 12.

Próbából vettem meg, véletlenül jött szembe, az ára is nagyon kedvező volt. Azóta nem nagyon használok más hajvégápoló szérumot, szerintem funkcióját nagyon jól végzi. Kellemes az illata, nagyon gyorsan beivódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

summerrain

2021. február 27.

Nagyon jó. Egyszerű szilikonolaj, egy kis ásványi olajjal. Enyhe illattal.
Szerintem ez egy nagyon egyszerű, de jól funkcionáló termék. A szilikon a hajvégeket csúszosabbá teszi, bevonja egy védőréteggel. Nyílván a már tördezett hajvégeket nem fogja regenerálni.
Nem irritáló, már használtam úgyis, hogy hajmosás után nedves hajon végig eloszlattam 1-2 cseppet (nagyon sok hajápoló terméktől viszketek,ettől nem).
Arra tényleg figyelni kell, hogy lehetőleg egyenletesen oszlassuk el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Nagyon jó. Egyszerű szilikonolaj, egy kis ásványi olajjal. Enyhe illattal.
Arra tényleg figyelni kell, hogy lehetőleg egyenletesen oszlassuk el.

Vvn

2021. január 13.

Nem nem es nem
Csak zsirosit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Nem nem es nem
Csak zsirosit