Kallos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. május 31.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vivien8000

2023. augusztus 29.

Nyaraláson használtam, minden tengeri fürdés előtt bekentem vele alaposan a hajvégeimet. Teljesen laikusként gondoltam, hogy talán megvédi. Mitagadás a hajam nem sínylette meg a nyaralás. Nekem ezért nagyon megérte.
Mellette az Yves Rocher regeneráló samponját használtam, a kettő együtt nekem bevált a nyaralásra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

NN625

2023. augusztus 6.

Ragad, nekem nem használt, talán még rosszabb is lett tőle a hajam mint mielőtt használtam
Nem ajánlom a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

Nem ajánlom a terméket.

Yamillehaddeji

2023. augusztus 6.

Egy ragadós műanyag reteget huz ra a hajvegekre. Nem ertem mi a koncepció, mit kéne érezni. Lesimitani a hajvegeket jo lehet de semmi tartós eredménye nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

jakabvanessza

2023. július 13.

Ketto uveggel elhasznaltam, de igazabol semmi eredmenye nincs. Kellemes allaga van, nincs eros illata ami pozitivum, de ertelme semmi nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 13.

Hajnacinci

2023. április 8.

Véletlenül került bele a kosaramba, de egyáltalán nem bántam meg. Valóban olyan sűrű, géles, waxos anyag, ami lehet hogy a kevés, vékony szálú hajra nem a legjobb . Nekem vastag szálú, hosszú, festett szőke, melírozott és száraz hajvégeim vannak. Hajvég ápolására, szárítás után lesimítani a szöszösödést tökéletes, nem zsírosít és diszkrét az illata. Ahogy az olajokat is, ezt is felszívja a hajam, rendezettebb, fényesebb és ápoltak a hajvégeim tőle. Nekem hasznos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 8.

jakobs

2022. november 1.

Egynek elmegy de eredmény semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 1.

Egynek elmegy de eredmény semmi.

Nina002

2022. június 14.

Nagyon gyenge minőség. Az illata elmegy, de a hatása nem sokat ér. Ennél a terméknél érvényesül hogy “olcsón venni nem minőséget”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

dix666

2022. május 20.

Régóta kerestem olyan hajvégápolót, amitől nem áll össze a hajam, nem tűnik zsírosnak. NA ez pont olyan! Amint elfogy, már veszem is az újabb adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

sigma

2021. november 19.

Nem igazan szerettem. Nagyon-nagyon tomor, tomeny, ragacsos, nehez eloszlatni es nagyon nehezen szivta be a hajam, nem volt kellemes utana a tapintasa. Nem tudtam elhasznalni sajnos az egesz uveget, mert kulonosebb pozitiv valtozast nem vettem eszre, de nem volt kellemes a hasznalata. Vannak sokkal jobbak is szerintem. Ez nekem csak 2 csillag ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

magszi

2021. szeptember 23.

Jó az illata, egyszerű, de nagyszerű. Mint a nevében is szerepel, hajvégápoló, ezért tényleg csak oda szabad kenni, hogy nem zsírosítson. Szuper, hosszú hajra kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.