Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

bvero

2019. szeptember 17.

Amugy szeretem a Kallost, de ez nem vált be. Nagyon ragad, és nem látom,hogy lenne hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Emma26

2019. augusztus 9.

Régebben használtam, kétszer is újra vettem. Utána mást használtam viszont biztos visszatértek hozzá mert nekem bevált. Száraz és nedves hajón is egyaránt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

kawaiichan

2019. július 12.

Kallosos hajpakolással vizes hajra felkenve nagyon jó hatást lehet vele elérni. Reggel mikor felkelek, mindig puha tőle a hajam, és tényleg amióta használom, nem töredezik a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

flamika

2019. március 4.

Nem szerettem, nagyon nehéz, és az adagolójából is mindig folyt, minden csupa olajos volt. Azért elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Nileve

2019. február 16.

Régen nagyon szerettem, jól teljesített, jó az ára, kevés is elég volt belőle. Szerintem a másik lila párjához hasonlítva közel ugyanúgy teljesített. Mostanában már inkább természetesebb termékek után kutatok és továbbra is keresem a tökéletes hajvégápoló löttyöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

nyiffi

2019. január 27.

Első hajápoló olajam volt, nagyon meg voltam vele elégedve, csak kísérletező kedvű vagyok és azóta minden mást próbáltam ki ahelyett, hogy újravenném. Nedves hajba masszíroztam bele én is, majd törölközőbe csavartam és hagytam megszáradni. Sosem hagyott kellemetlen, zsíros érzést, finomított a durva tapintáson, de nem volt nagyon extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Victoriaformosa

2019. január 5.

Egész jó. A kedvencem nem volt a boltban, ezért vettem ezt. Beszívódik, kellemes lesz a tapintása a hajnak de valahogy még sem az igazi. Nem lesz igazán ápolt külseje a hajnak tőle.

Update
Lassan az üvegcse végére érek. Nem igazán változtak a véleményeim. Kitapasztaltam, hogy a legjobb, ha nedves hajba, szárítás előtt, masszíroz egy keveset az ember. Úgy nem lesz olyan a kinézete a hajvégeknek, mintha zsírba mártogattad volna. Picit lágyított a hajamon, de nem nagy szám. Lehet, hogy az én szálkás, száraz hajam nagy falat neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Update

Zsatkudzseni

2018. október 10.

Nem a legjobb, viszont jobb mint a semmi. Nagyon ragad, ezért kimosom a hajamból, mert különben a hajvégek olyanok mintha zsírral kentem volna be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

sailorluna

2018. augusztus 7.

nem csodaszer, de azért tetszett. szép puhák lesznek tőle a végek, de ne feledjük, ez tömény szilikon, amely nyilván nem forrasztja össze a töredezett hajvégeket (ahogyan semmi más sem). hajmosás után a vizes hajamba kentem. simán száraz hajra kenve nem jött be, nem szívódott be rendesen, és ragacsos maradt a hajam. néha nem ugyanakkora adagokat adott, ahogyan más is írta, de ha vártam pár másodpercet két pumpálás között, akkor nem történt ez a "gond". nagyjából 4 hónapig elég volt egy tubus. nem vagyok szilikon ellenes, szerintem jó szolgálatot tud tenni, mert bevonja, védi a hajat. akkor lenne jobb ez a szérum, ha tartalmazna egy-két ápoló olajat. van ilyen terméke a kallos-nak, hajszépítő olaj néven fut. ha valaki olcsón szeretne venni egy hajvégápolót, ez jjó választék, mert ár-érték arányban tökéletes, és a drágább cuccok sem tudnak ennél többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Forsolya

2018. május 15.

Évek óta használom ezt a terméket a hajamra, mindig szárítás után. Két pumpányit rakok a hajamra.
Egyébként nagyon száraz, vékonyszálú hajam van és nekem jót tesz mosás, szárítás után. Lágy esésű, puha, szép fényes lesz a hajam tőle. A hajam nem zsírosodik tőle, nem tudom hogy használ e a hajvégekre, mert a hajam sohasem törik. Én elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol