Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló szérum, igénybevett, töredezett hajra.

Ár: 500 , Eladó: Mimike94
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,posta

Vikkinca

2020. október 21.

Nem rossz-hajmosás után száraz hajon szoktam használni,de oda kell figyelni,hogy egyenletesen kell eloszlatni,és a hajtőhöz nem szabad rakni (különben mosatlan zsíroshaj küllem lesz). Illata, állaga jó -újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Vajdus23

2020. augusztus 29.

Imádom az illatát, gyorsan beszívják a hajvégeim, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Imádom az illatát, gyorsan beszívják a hajvégeim, nagyon szeretem.

d.anett89

2020. augusztus 25.

Többször adtam neki esélyt. Soha többet. Nekem kiszáritotta a hajam. Rohadt, össze állt a hajam vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Miruska

2020. augusztus 24.

Rápróbáltam, ha már rendeltem mást is, ennyi pénzért bedobtam a kosárba. Jól tettem. Tetszik az illata, az állaga. Nedves és száraz hajon is megfelelő. Biztos, hogy lesz még másik is amit kipróbálok. Nem csalódok a Kallos termékekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

pinkyNiki

2020. július 16.

Egyik legjobb! Árban szerintem egész jó, sőt, olcsónak mondanám. Sok helyen beszerezhető, nem csak fodrászkellékeseknél és drogériákban. Szerintem hozza az ígért hatást. Szépen rendbe tette a töredezett hajvégeimet. Könnyű az állaga, nem ragad, hosszú hajamra 2-3 pumpányi elég. De ha többet nyomok azt is simán beissza a hajam. Illata kellemes, olyan "fodrász szalonos" illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Moszatka

2020. június 26.

Nem csodaszer, de a szőkített hajam ápolására teljesen megfelel. A hajvégeket ápolom vele szárítás után (balzsamot és pakolásokat is használok mellette), hogy ne legyen annyira szénakazal kinézete. Erre teljesen alkalmas, szép, rendezett tőle a frizurám, a hajvégeim ápoltabbnak hatnak. Ennyi pénzért nekem megéri, csodát nem várok tőle. Nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

kawaiichan

2020. május 20.

Inkább ne használjatok ilyet. Sajnos tele van sok csúnyasággal, és nem is használ. Ajánlanék helyette bármi mást. Hasonló árban van a Balea kollagénes hajvégápolója, és na az valóban hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Dorotii66

2020. március 16.

Lehet másnak ez semleges, de sajnos engem borzasztóan irritált a ragacsos állaga, illetve a hajamon sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

esszter01

2019. december 30.

Kicsit erős a szaga tenyérbe kinyomva, de a hajamon szinte vízzé vált, nagyon hamar beszívódott. Azért a nagyon könnyed hajvégápolás során ügyelni kell arra, hogy ne szaladjon meg a mennyiség, mert nagyon összetapasztja a hajat, ha a mogyorónyi mennyiségnél többet teszek a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Alexa930

2019. november 22.

Imádom. Szétvasaltam a hajam, széttöredezett. Már fél éve nem vasalom, ezzel kentem a végét, és teljesen rendbehozta. Félig száraz hajra kenem, majd formára szárítom. Nem nehezíti el, nem ragad tőle. Vagy 50szer újravettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol