Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

junglequeen

2019. március 7.

Nekem ilyen "..meh" termék.
Nem láttam tőle semmilyen változást, hogy kevésébé tört volna a hajam a vasalástól.
Ragadós volt tőle a hajam, max az ilatta kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Nekem ilyen "..meh" termék.
Ragadós volt tőle a hajam, max az ilatta kellemes.

Fannii15

2019. január 25.

Könnyebb kivasalni a hajam, tovább marad egyenes, nem törik annyira, nem ragad a hajam tőle, ár érték arány nagyon jó. Egyedül azért nem kap 5 csillagot, mert a syoss jobban teljesít egy kicsit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Lovemyhair

2019. január 2.

Nagyon keveset vasalom a hajam, amennyit kell arra pont elég. Hajmosás után fújom be vele a hajam, nem ragasztja össze a szálakat, nem zsírosít, selymes lesz tőle a hajam. A hőtől hogy mennyire véd azt nem tudom, amúgy is nagyon hamar szárad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Szandihh

2018. november 30.

Egyetlen pozitívuma van,az pedig az illata. Nem védett a hőtől,illetve összeragadt a hajam miután befújtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Vasaláskor valóban nem szárad ki a hajam, nem is túl drága, de a korábbihoz képest nem érzek túl sok változást, persze jobb, mintha semmit sem használnék. Az illata finom, illetve nagyon sokáig kitart, így tényleg nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

kakonyiflora

2018. július 2.

Leginkább hajvasalás előtt használom. Nem tapasztaltam változást - sem javulás, sem romlás. A hajam valóban nem szárad ki, ahogy azt a termék ígéri is. Szóval ár érték arányban, megfelelő. Az előző hővédőimnél jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Fanni0714

2018. április 19.

Valamennyit használ, de egyáltalán nem csúcskategóriás. Aki keveset teszi ki hőhatásnak a haját, annak ideális választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Franciacsaj

2018. április 4.

Nálam egyáltalán nem működött úgy ahogy kellene. Sajnos összeragad tőle a hajam vagy épp zsíros hatása marad, de az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

vivien88

2018. február 28.

megszokásból használom, rengeteg hővédő spray-t kipróbáltam de nem tapasztaltam a "védelmet" de ennek ellenére az illata szerintem nagyon jó de más funkciója nincs. (legalábbis nem fejti ki)
az ára is elég barátságos.
de ez csak 3 csillagot ér...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

az ára is elég barátságos.
de ez csak 3 csillagot ér...

greeneyedcatgrr

2018. január 25.

Jó illatú, igazából nem tapasztaltam sem javulást sem roncsolódást használata során.(gyakran használok hajvasalót és magas hőfokon hajszárítót)
A semminél jobb. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

A semminél jobb. :D

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.