Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emma23

2021. március 3.

Nekem nagyon bevált. Sokáig elég volt és szépen védte a hajamat. Az illata semleges és kicsit puhább lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Vikkinca

2020. október 21.

Semmi extra...azaz fogalmam sincs,hogy védi-e a hajat,mert igazából semmi változást nem érzek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

PetraRéka

2020. szeptember 30.

Még csak pár alkalommal használtam. Eddig legalábbis bevált. Védi a hajat a hőtől, formázhatóbb, fényesebb. Illata nem tartós és enyhe de ez nem elsődleges szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

d.anett89

2020. augusztus 25.

Sokat nem segített.Rengeteg hővédőt kipróbáltam, míg megtaláltam a tökéletest. Hiába olcsó/bb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

blairwaldorf

2020. május 31.

Szerintem ez egy tökéletesen működő hajvédő spray. Az ára borzalmasan jó a konkurenciáihoz képest. Szeretem a Kallos termékeit. Ráadásul magyar cég - mindig örülök, ha hazait támogathatok! :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

bibike2000

2020. május 2.

Impulzus vásárlás eredménye volt, mert nagyon szeretem a Kallos termékeket, úgy gondoltam, ez is be fog válni. Sajnos nem lettünk barátok. Az illata jó, az ára is kedvező, a tubusa kézbeillő, pumpája kiváló. Az én hajammal nem csinált különösebben semmit, enyhén összeragasztotta a tincseimet, frizzy lett tőle a hajam. Túl is adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Gigike

2020. január 11.

Borzalmas.. Nem egy hővédős cuccot használtam már, de ez.. A hajamat kiszárította és még illatra is borzalom. Még azt a pár száz forintot is sajnáltam kidobni rá..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

artep81

2019. november 25.

A fodrászom javasolta, hogy ezt vegyem. Évek óta ezt használom. Mást még nem próbáltam, és hővédő nélkül sem tudom milyen a vasalt haj, szóval ezekről nem tudok nyilatkozni. De nekem szép fényes, nem károsodott a hajam tőle, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Ragad, és nem védi a hajam, semmivel sem volt jobb mikor használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Ragad, és nem védi a hajam, semmivel sem volt jobb mikor használtam.

junglequeen

2019. március 7.

Nekem ilyen "..meh" termék.
Nem láttam tőle semmilyen változást, hogy kevésébé tört volna a hajam a vasalástól.
Ragadós volt tőle a hajam, max az ilatta kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Nekem ilyen "..meh" termék.
Ragadós volt tőle a hajam, max az ilatta kellemes.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.