Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

ribizli

2013. június 14.

1200 ft??? Akkor bizony szép "kis" hasznot húztak belőle ott, ahol vetted, ugyanis normál esetben kb. 350 ft-ba kerül több helyen is (én speciel 275-ért vettem), annyit maximálisan meg is ér, jól végzi a feladatát, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

cintia995

2013. június 13.

Nem akartam elhamarkodott véleményt írni, így vártam 1-2 használatot. Az illata nekem nagyon tetszik, nekem a tipikus fodrász-illat. A hajamat nem zsírosítja, nem nehezíti el, nem ragad össze. Azt nem tudom mennyire véd a hőtől, nyilván jobb mintha semmit nem fújnék rá. Az árát én nem mondanám túl olcsónak (1200 Ft-ot fizettem érte), végül is a Balea- Trend it Up-ja fele ennyibe kerül. Ettől függetlenül 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

acskrisztina

2013. június 11.

Sajnálom , de nekem sajnos nem jött be ez a termék . Eddig syoss-t használtam az tökéletesen bevállt. Hosszútávon is bizonyított.
Mivel elfogyott és éppen a fodrászkellékesben vettem a festékemet , így gondoltam kipróbálom ezt is . Az ára nagyon kedvező , az illata is rendben .
De a hatása...katasztrófa .
Még aznap " megtartja a hajat " másnapra , összeugrik , ragad , szénakazal, elnehezít.

Visszatérek a bevált Syoss-hoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

De a hatása...katasztrófa .

Visszatérek a bevált Syoss-hoz :)

Szidy

2013. május 31.

Hat...en kifejezetten Kallos uzletben vettem!Itt nalunk Marosvasarhelyen nem is egy Kallos uzlet van!Gondolom Magyarorszagon elsz,igyhat nem tudom ott hol lehet beszerezni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Szidy

2013. március 20.

Szerintem nagyon jol vegzi a dolgat!Egyszeruen imadom!!! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Szerintem nagyon jol vegzi a dolgat!Egyszeruen imadom!!! <3

lau0825

2013. március 10.

El se hiszem, hogy ennyire jó! Eszméletlen könnyű volt kivasalni a göndör hajamat vele. Fényes lett és puha, tartása lett, számomra kellemes ez a fodrászillat is. Mintha most jöttem volna a szalonból :)
Rengeteget fújtam a hajamra, de mégsem tapad, nincs zsíros hatása.
és mindezt 400 Ft-ért. Wow!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Rengeteget fújtam a hajamra, de mégsem tapad, nincs zsíros hatása.
és mindezt 400 Ft-ért. Wow!

nora1112

2013. február 10.

Olcsó, az illatát nagyon szeretem, a hajam nem töredezik tőle annyira vasaláskor, nem kell belőle túl sokat használnom. Szárításkor is használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

kovkitty

2013. január 27.

Egyetlen pozitivum, hogy nagyon olcsó. Nekem semmi más nem tetszik benne. Az illata elmegy, különösebben nem tetszik. Hajvasalás előtt fújom a hajamra, utána csak úgy gőzölög a vasalótól- pedig hagyom kicsit száradni. Ugyanúgy töredezik, mintha smemit nem használnék.. Macerás, és felesleges. Vasalás után inkább a Kallos hajápoló olaját ajánlom..az egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Guttmann Natasa

2012. december 25.

Tudni kell, hogy olyan középhosszú, (most épp) festékmentes hajam nagyon töredezős, mivel göndör, én meg általában egyeneset szeretek varázsolni belőle hajvasalóval. Olyat kerestem, ami nem zsírosít, de azért kellő védőréteget képez a fürtökön, és megóvja őket a kiszáradástól 200 °C-on. Ezt az átlátszó vizes sprayt kétféleképpen szoktam használni a kívánt formától függően. Száraz hajra hajvasalás előtt pár perccel a végekre, hogy szögegyenes és sima legyen a frizurám. Vagy törülközőszáraz hajzatra egyenesítőnek, így kevésbé lesz töredezett, hullámos és lelapuló. Az illatát egyenesen imádom! Fodrászatokban szoktam érezni, Zsidrótól a sarki műkörmös csaj szalonjáig, mindenhol hasonló illatanyagot használnak a hajápoló termékekbe. Nekem kifejezetten tetszik, érdekes, hogy ilyen sokan írtátok, hogy büdös...
Az ára tízszeresét is kifizetném érte, annyira nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Az ára tízszeresét is kifizetném érte, annyira nagyon szeretem.

Andi17

2012. december 11.

Én is beszereztem egyet, tudtam, hogy semmi jóra nem számíthatok, hiszen egyik hővédő permet sem tűnt hatékonynak, de legalább a tudat meglesz hogy van valami a hajamon, ami ha legalább elméletben is, de védi a hajamat. Nos el kell mondjam kellemeset csalódtam. Tisztában voltam azzal, hogy a közel 200 foktól nem fogja megmenteni a hajamat, ami lássuk be igazság szerint egyik hővédőtől sem várható el maximálisan . Mégis azt kell mondjam, hogy abszolút nem rossz. Jóval, jóval kevesebb a töredezett hajszálak száma vagy pedig sokkal később törnek el azok, amik eleve eltörnének, habár én havonta másfél havonta vágatok a hajamból, és így tökéletes. És az sem mellékes, hogy nagyon szép fényt ad a hajnak illetve az ára is mesés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.