Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

Barbika

2017. december 8.

Kb ugyanolyannak ítéltem a hajam a spray használata előtt is mint utána. Elfújkálgattam azért, az illata jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

brbara

2017. november 21.

Nekem nem jött be, semmit se ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Nekem nem jött be, semmit se ért.

timine

2017. november 20.

Biztos segít valakinek, de sajnos nekem, hajvasalás után ugyanolyan száraz,szállós, töredezettnek tűnik a hajam. Ha többet fújok rá, ahogy előttem is írták, olyan furán, nyálkásan összeragadnak a szálak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Yami

2017. augusztus 3.

Jó sokáig használtam, kb a flakon feléig értem. Szeretném elhasználni, de igazából már vettem helyette egy másikat (Syoss). Az illata nem kellemes, de nem is tartós szerencsére. Hővédelem...hát valami van, mert ha elfelejtem használni jobban töredezik a hajam és talán szárazabb is kissé, de nehéz megállapítani, mert rendszeresen használok hajolajat is. A szórófeje nem a legjobb és néha bizony összetapasztja a hajat, olyan ragacsos érzetű lesz. Ki lehet belőle fésülni és a hajvasalás után ez eltűnik, de zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

vikremmaia

2017. július 10.

Első hővédő,amit használtam,nem egy csodaszer viszont sokkal kevésbé viseli meg a hajamat a formázás, ha használom a terméket.Ennyi pénzert egyáltalán nem rossz termék.másnap sajnos kissé szárazabb a hajam tőle viszont hajvasalás után sokkal puhább,szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

kattja

2017. június 25.

Nem rossz, de ennyi. Kissé büdös, Syoss hővédő társánál ezerszer jobb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Nem rossz, de ennyi. Kissé büdös, Syoss hővédő társánál ezerszer jobb. :D

Candy21

2017. május 23.

Szerettem ezt a hővédőt szépen bevonta a hajam egy védő réteggel ha nem viszi az ember túlzásba akkor nem ragasztja össze a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

fairyqueen

2017. május 11.

Annyira nem vált be, biztosan használ valamit, de ennél azért hatásosabb hővédőt szerettem volna (kérdés ilyen egyáltalán létezik-e, mert eddig egyik se volt az igazi). Egyébként az illatát szeretem, "vizesebb" állagú, mint a megszokott hővédő spray-k.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

mLK235

2017. február 16.

Nekem ez a termék tökéletesen megfelelt kifésülőszprének és gondolom védte a hajam valamennyire a hőtől, de ezt valamiért nem veszem be,
természetessen előtte régi avonos és más hővédőket használtam!
Nem venném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

természetessen előtte régi avonos és más hővédőket használtam!
Nem venném újra!

Flower1008

2016. december 10.

Nekem ez volt az első hővédőm, de az én véleményem is teljesen az, amit LiiL írt. "Elfújkodtam, de inkább a pszichés megerősítés kellet, hogy valami védi a hajamat, valójában nem észleltem különbséget."
Nem venném meg mégegyszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Nem venném meg mégegyszer!

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.