Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

dori96

2016. január 28.

olcsó, sok van benne, normális a csomagolása,nem ragad tőle a haj stb.. szóval teljesen oké, de én is gondban vagyok, nem tudom,hogy használ -e?én fodrászkellékesben vettem. leginkább hajszárításhoz használtam, vasalni nem szoktam mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

TheEvii00

2016. január 16.

Iszonyat olcsó volt, így gondoltam kipróbálom. Igazából még soha nem használtam hővédő terméket, ezért nincs is összehasonítási alapom, de azért ezt bőszen fújkálom minden hajvasalás előtt. Ha nem használ, nem is árt...Remélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Teniko

2016. január 3.

Százasba vettem még régen és vissza -vissza járok. Nekem beváltása.kevésbé törik a hajam vége. Alig van illata és pénztárcabarát az Ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

szandika

2015. december 19.

Olcsó és sok van benne,segített jól kiegyenesíteni a hajam,de abban nem segített,hogy párás időben ne göndörödjön be a hajam újra..:-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

mevelin913

2015. december 17.

Ár-érték arányban szerintem teljesen jó, azt sajnos nem tudom megmondani hogy mennyire véd, mert mikor többször vasaltam a hajam akkor valahogy lusta voltam használni, de most minden hajszárítás előtt fújok azért a hajamra, ártani semmiképp sem árt, az illata mesés, ha száraz hajra fújom akkor mindenképp pár perccel a hőkezelés előtt kell, mert eléggé nedvesíti a hajat és annak meg kell száradni, szerintem mindenképpen próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

kamkam

2015. december 11.

Nem tudom, hogy valóban jó-e, ahogy egyik hővédőről sem. Megveszem,mert hátha nem hal meg a hajam vasalás közben, de szerintem mindig meghalnak... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

VDorka

2015. december 7.

Kellemes az illata, és sokáig elég. Nem tudom, csinál-e valamit a hajammal, de nyugodtabb szívvel vasalom ki, ha előtte befújom ezzel a termékkel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

nitrocska

2015. november 21.

Nekem eddig nagyon jól bevált :) Nekem nem ragad tőle a hajam és teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

missk

2015. november 20.

Nagyszerű és tartós! Újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Nagyszerű és tartós! Újra fogom vásárolni :)

Lettike77

2015. november 9.

Régebben használtam. Nem volt különösebb bajom vele, de szerintem nem sok mindent csinált a hajammal. Kap két csillagot, mert nem szárította, és nem zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.