Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a hajszárító, hajvasaló vagy sütővas hőjétől. Megtartja a hajszerkezet alkotóelemeinek természetes egyensúlyát, így a haj nem szárad ki. A frizura vonala tökéletesen meghatározott, kisimított lesz.

ritus206

2014. július 21.

Az illata kellemes, a hővédő hatását pontosan nem tudom definiálni mint ahogy a márka társak termékeinél sem, de ugyanazt tudja.Vannak jobb termékek is ebben a kategóriában, de ár érték arányában megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 21.

csodaorszag.inwonderland

2014. július 1.

Hónapokig vadásztam a sok jó vélemény hatására mire rábukkantam egy eldugott kis fodrászkellékes üzletben. Illata kellemes, használni nem tudom mennyire használ (lelki ismeretemnek jót tesz a tudat ,hogy védem valamivel a hajam a hőtől :D ) ára nagyon kedvező ez mellé nagy mennyiséget kapunk . Sajnos azt vettem észre az elmúlt napokban ha használom utánna nagyon kócolódik a hajam és kínszenvedés kifésülni másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

katica131

2014. június 24.

abszolút új kedvencem.
nem elég, hogy rendkívül olcsó, ráadásul tényleg hosszan tartó egyenes hajat eredményez, és szép csillogást is ad a hajamnak :) tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

abszolút új kedvencem.

bogirepcsin

2014. március 30.

nagyon sokáig keresgéltem a göndör, töredezésre nagyon hajlamos, de könnyen zsírosodó hajamra hővédőt, végül azért választottam ezt, mert az összes többi hővédővel ellentétben ez nincs tele alkohollal, ami még jobban szárítaná a hajam. hatalmas különbséget nem fedeztem fel, de megnyugtató a tudat, hogy használok valamilyen védelmet. én az egész hajamon kb 3 fújásnyit oszlatok el, így nem lesz tőle zsíros sem a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Csajszi26

2014. február 6.

Én se igazán tudom, hogy mennyire használ-e, de mivel hajszárítás nélkül az én hajam mondjuk kb sose száradna meg így jobb a kis lelkemnek ha ráfújok valami ilyesmit.
Az ára nagyon jó és igen a mennyiség is, az illata meg nekem olyan mint mikor bemegyek a fodrászatba és az a sok finom illat keveredik...Nagyon kellemes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

Demonshadow

2014. február 4.

Az előttem szólókkal ellentétben nekem nem zsírosodik tőle a hajam, bármennyit is fújok belőle rá. Az ár nevetségesen olcsó - ehhez képest pedig a kiszerelést szép nagy -, az illatát szeretem. Nem tudom, hogy mennyit használ, mert már akkor csúnyák voltak a hajvégeim, amikor elkezdtem használni, így biztosat csak egy frissítő hajvágás után merek majd mondani. Az viszont biztos, hogy a szálló tincsek ellen nem segít, de hát nem is ezért vettem. :) Azért jó érzés tudni, hogy teszek valami a fejemre, hogy a hajam jobban bírja a hajszárító melegét, aztán merem remélni, hogy tényleg ér is valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Yza

2014. február 3.

Az itt olvasottak után vásároltam meg. Nekem nagyon bevált. A hajam hosszú, dauerolt, viszont lenőtt kb. a nyakamig, és elég furán néz ki, hogy felül lapos, alul dús, így mostantól ez a rutin: ionos hajszárítás előre dőlve, aztán soronként leválasztom a hajam, és minimális fújás után körkefével kihúzom a hullámokat. Nagyjából 2-3 napig egyenes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

szabiina

2014. január 19.

Kb 4-5 hete használom. Eddig semmi problémám nem volt vele, viszont kb 1 hete nagyon száraz a hajam. Más terméket nem váltottam, így biztosan ez a probléma.
Valószínűleg nem vásárolom újra. A hajam durva, kezelhetetlen, száraz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Valószínűleg nem vásárolom újra. A hajam durva, kezelhetetlen, száraz tőle.

suxxx94

2014. január 17.

Nagyonszar :( a hajam csomókban áll,össze van ragadva,száraz,gubancos és a párának sem áll ellen.Ennél még az is jobb ha nem teszek rá semmit hajvasalás előtt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

dorah

2014. január 5.

Én is túlzásba estem, tényleg nem szabad sokat fújni belőle!
Más negatívumot nem tudok rá mondani, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Én is túlzásba estem, tényleg nem szabad sokat fújni belőle!
Más negatívumot nem tudok rá mondani, nekem bevált.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.