Kallos

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Monaa20, az összetevőket feltöltötte: Rdash, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hosszantartó briliáns ragyogást és rugalmasságot ad a hajnak. Megóvja a száraz, töredezett hajat a káros környezeti hatásoktól. UV fényvédőt tartalmaz.

bibike2000

2020. április 15.

Imádom a kallosos termékeket, viszont ezt kár volt megvenni. Extra keveset kentem a hajamra, de nagyon zsíros lett tőle. El is raktam jó mélyre a szekrénybe, ne is lássam. Hamarosan túladok rajta. Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

aurora90

2018. február 21.

Szokites miatt száraz, toredezesre hajlamos hajvegeimre kenem, es nagyon sokat segít, csak könnyen zsirosit is nálam ha nem vagyok óvatos az adagolassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

LillaM

2017. október 16.

Megláttam, megvettem, és utána olvastam el a véleményeket-bevallom, kicsit megijedtem, de egyáltalán nem olyan rossz ez! Kipróbáltam egy új sampont (na azt viszont elolvastam itt előtte, és sokkal rosszabb, mint a vélemények...), amitől kiszáradt a hajam és szállt mindenfelé. Úgyhogy egy életem, egy halálom, reggel egy picit szétdörgöltem a tenyeremben és belesimítgattam a hajamba, utána még szépen vaddisznósörtés kefével átfésülgettem. Lett egy kis fénye, nem szállt, és nekem nem is tapadt össze. Azt kell mondjam, sokkal jobb, mintha úgy hagytam volna, amivé az a sampon tette. Azért legközelebb valami mást fogok kipróbálni, de ma mentőövnek kifejezetten jól jött, és ha végül még se válik be, akkor is 290,- Ft-ot "dobtam ki az ablakon", ennyit megér egy próba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

orik

2017. augusztus 4.

Se fényt, ragyogást, se rugalmasságot nem adott a hajamnak. A kissé száraz, töredezett hajvégeimre se volt hatással, és bár én nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, a hajvégek ragadóssá, tapadóssá váltak, és nehezen tudtam kikefélni, pedig az utasítás szerint csak borsónyit kentem. Nagyon jó tapasztalataim vannak a Kallos termékekkel, de sajnos ez nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Rdash

2017. július 17.

Nagyon zsíros érzetet kelt csak egy pici kell belőle. Nekem ez egy nagy csalódás volt. Az árát nem érte meg de nem volt akkora kidobás sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

pilleriin

2017. március 21.

Eddig 2x használtam, csak a hajvégekre, vizes hajra. Valóban csak apró, borsónyi mennyiség szükséges belőle, különben összeáll a haj, zsírosan és csatakosan. Az illata nagyon finom. Kiszáradás ellen valóban hatásos, ár-érték arányban nem rossz. Nem volt kedvem többezres hajolajra költeni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

ska087

2016. június 26.

Abszolút nem győzött meg. Nem tetszik az illata és a hatásával se vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Jancsa

2016. május 22.

Gyönyörű szép fényt ad a hajamnak és ár-érték arányban is nagyon meggyőző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Gyönyörű szép fényt ad a hajamnak és ár-érték arányban is nagyon meggyőző.

Hester

2016. január 4.

Ár-érték szempontjából ötös. Egyébként nem nagyon tudtam mihez kezdeni vele. Mostanra, a többi véleményt is olvasva, valahogy megvilágosodtam a használatát illetően és látványosan szebb, egészségesebben csillogóbb a hajam vége, de valamennyire össze is tapadnak, így nem olyan tuti az összhatás.
Vizes, -kizárólag- hosszú hajra (hajvégre) ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Vizes, -kizárólag- hosszú hajra (hajvégre) ajánlom!

auberginecat

2015. november 9.

rettenet, maga a testet öltött borzalom, ki antraxos leheletével fölemelkedett a halálszagú pokol legsötétebb, legelvetemültebb fészkéből. még azt a nagyjából 200 forintot sem érte meg, amennyiért utánam vágták a boltban. fény? milyen fény? a zsírgumó az távolról sem fény, bocsesz. átlagos hajvégeknek kifésülhetetlen, otromba csimbókká történő metamorfózisa megy végbe e kotványság alkalmazása során. a legrosszabb ellenségeimnek sem kívánom. -666*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrogenated Polyisobutene
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Oleth-5
Fényvédők: Benzophenone-3
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.