Kallos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Gabee, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok

Gyenge, tartás nélküli, vékony szálú hajra ajánlott. Kondicionáló anyagai, hibiszkusz-virág kivonata és B5-provitamin tartalma dús, rugalmas tartás ad a hajnak. Mindennapi használata ajánlott.

Kiszerelés: 200 ml / 500 ml / 1000 ml / 5000 ml

Coffee123

2022. április 25.

Nem tapasztaltam extra hatást. A samponból elég sokra van szükség, hogy habozzon, elhasználtam, de van a kallosnak jobb samponja is, ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

Maniac

2020. január 15.

Talán egyik általam használt samponból sem használtam annyit egy hajmosáshoz, mint ebből. Egyszerűen szinte nem habzik, emellett szárítja a hajhosszt és hagy egy tapadós réteget is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

egyátalán nem volumennövelő, sima sampon jó illattal, hosszú hajam van elég sokat használok belőle de még mindig rengeteg van a flakonban, praktikus ez a pumpás kiszerelés, ha egyszer elfogy nem veszek belőle újat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Szidy

2017. november 9.

Én nem tudom de amennyi sampont én elhasználok senki más szerintem 😂
Én azért vettem mert nagy kiszerelésben lehet kapni, nem azért mert ha töredezett lenne a hajam rendbe hozná. Annak olló kell és nem sampon. Szerintem jól tisztít, az illata sem rosz. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Én nem tudom de amennyi sampont én elhasználok senki más szerintem 😂

gyurmafigura

2017. szeptember 3.

Dús, vékony szálú a hajam, így erre a samponra esett a választásom. Már két hónapja használom és teljesen elégedett vagyok a hatásával. Selymes, könnyen kifésülhető lett a hajam, a tartása is jó (bár a volumennel eddig sem volt gondom). Nem kell gyakrabban vagy ritkábban hajat mosnom és nem korpásodik a fejbőröm sem. Nagyon gazdaságos a kiszerelése és tetszik a pumpás kialakítás. Az illata semmi extra, de ez nálam nem is mérvadó. Nem mondom, hogy csodasampon, de amit ígér és amit elvárok, azt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

rtklmn

2017. március 23.

Nagyon szeretem a Kallos termékeket, de ez valami borzasztó. Szárítja a hajat rettenetesen, könnyen zsírosodik tőle és az illata sem fogott meg. Pénzkidobás, még akkor is ha nem egy nagy összegről van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

CzFru

2017. január 16.

Régen kipróbáltam egy ajánlás miatt. Kb a felénél jártam, amikor elkezdett hullani tőle a hajam! Először csak sejtettem, de amikor visszaálltam a régi samponomra egyértelmű volt, hogy ezt okozta. Soha többé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

orik

2016. október 8.

Imádom a Kallos termékeket, eddig még egyikben sem csalódtam. Ár-minőség arányban az egyik legszuperebb termékcsalád, viszont ez a darab, sajnos, kicsit sem használt. Nem lett tőle dúsabb a hajam, nincs látható volumennövelő hatása, ráadásul zsírosít, és nem is tisztít megfelelően (sőt, még ragacsos hatást is eredményez). Nem is tudtam elhasználni az egész dobozzal, annyira nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Betty05

2016. február 9.

Nekem vékony szálú a hajam, érezhető és látható a volumen hatása :). Sok sampont kipróbáltam már, de mindig ő volt a tökéletes választás! tényleg úgy nézik a hajam mit aki hajat mosott :D. könnyen kifésülhető tőle, és tetszik h nem habzik hülyére. ettől még igenis tisztít egy sampon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

anastasia

2015. augusztus 31.

Nem lett tőle dúsabb a hajam, de nem is nehezíti el. Kicsit kevésbé habzik, mint a drogériás samponok. Egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.