Kallos

Ár:   1285 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LunaFlor, Módosítva: 2019. január 15.

Lelőhely:   Kallos márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A válogatott legfinomabb, természetes olajokat tartalmazó optimális formulájának köszönhetően a Lab35 Brillance Shine permet a tökéletes finish termék, mely ragyogó fényt és selymességet ad a fakó, élettelen hajnak. Ez a könnyű textúrájú permet csodásan egészséges ragyogást kölcsönöz, anélkül, hogy elnehezítené a hajat. Védőpajzsot biztosít a káros környezeti hatások ellen, csökkenti a statikusságot. Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag aktív argánolaj, avokádóolaj, kókuszolaj, napraforgóolaj, lenolaj, makadámia olaj és olívaolaj tartalma erősíti és megújítja a haj szerkezetét, tökéletes rugalmasságot és vitalitást biztosít.

MiuMiu99

2021. március 13.

Legeslegjobb!
Ha csak egy terméket tarthatnék meg a Kallos-tól, biztosan őt választanám.
Gyönyörűvé teszi a hajamat, szó szerint eltünteti a töredezett végeket. A legkócosabb hajat is könnyen ki lehet fésülni vele. A parfümöm kívül felesleges összetevő nincs is benne, csupa hasznos, a hajra jótékony hatással lévő, tápláló összetevővel van ellátva.
Nem szabad vele túlzásba esni, mert akkor zsíros hatást kelthet, én például úgy szoktam csinálni, hogy messziről fújok párat a hajamra, illetve a tenyerembe is, majd ezt oszlatom el a hajhosszon.
Előfordulhat, hogy várni kell egy kicsit, hogy beszívódjon, ha kicsit sokat kentünk valahova, de ezután tökéletes lesz a végeredmény.
Bár a Kallos kicsit drágább termékcsaládjába tartozik, így is nagyon-nagyon megéri az árát, sokáig elég, és eszméletlen teljesítményt nyújt.
Az egyetlen problémát az édes illata okozhatja, ami egyesek számára kissé erős és tolakodó lehet, de én szeretem, a hajon körülbelül két napig lehet érezni.
Ha lehetne, hat csillagot adnék neki, hiszen még cruelty-free is, mint a Kallos összes terméke, valamint magyar márka.
Ennél jobb nem történhet a hajatokkal, adjatok neki egy esélyt! 💯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Legeslegjobb!
Ha csak egy terméket tarthatnék meg a Kallos-tól, biztosan őt választanám.
Ennél jobb nem történhet a hajatokkal, adjatok neki egy esélyt! 💯

NovaWinter

2021. január 15.

Fényt ad a hajnak, nem zsírosította a hajamat, illata kicsit erős elsőre de hamar enyhül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bleauwsy

2020. december 25.

Mennyiségre kicsit kevesebb mint egy gliss kur, de az összetevőivel simán behozza ezt. Nagyon tetszik ez a rengeteg olaj és szilikon keveréke, semmi egyéb felesleg. Pont ilyen olajos termékre vágytam, a fújkálós verzió pedig külön öröm. Nem nehezít, nem zsírosít és gyönyörű csillogást ad. Fakó hajszínem újra életre kelt! Ez az ami tényleg teszi is a dolgát a csillogással! Engem garantáltan megnyertek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 25.

Yeticica

2020. december 3.

Yeticica, aki vagyok, kb 25 éve szőke vagyok 😁
Meg előtte is az voltam kicsiként, aztán be-egérszínűsödött a hajam.
Pár éve már DIY ombre vagyok, kb 6-7-es alappal és egyre vilagosodó végekkel. Viszont határozottan rám tör a vágy időről időre, hogy full szőke legyek. Ilyenkor nekiesek a fejemnek 12-es oxival, nem is egyszer ugye, és hát nem tapsikol a hajam örömében.
Na ilyenkor veszem elő a gliss kur olajos sprayt, (amit most lecserelek lab35-re, s ha bevalik, marad), illetve ezt a hajfenysprayt. Naponta fujom , amikor csak kell, este a nedvesebb termeket, napközben őt. Fantasztikus a hatása! Jó sok szilikon van benne, de hát az zárja le a külső felszínt, így engem nem zavar. A fodrászom szerint teljesen jó állapotban van a hajam!
Az illata kissé tolakodó, de elnézem neki.
Bosszús szoktam lenni, amikor felvasaroljatok előlem a N...-on! 😁😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Yeticica, aki vagyok, kb 25 éve szőke vagyok 😁
Meg előtte is az voltam kicsiként, aztán be-egérszínűsödött a hajam.
Az illata kissé tolakodó, de elnézem neki.
Bosszús szoktam lenni, amikor felvasaroljatok előlem a N...-on! 😁😉

Angelique

2020. október 31.

Összességében szeretem ezt a hajfény sprayt, mivel puhítja az amúgy nagyon sűrű, alapjáraton göndör és emellett száraz, vastagszálú hajamat. Számomra az illata sem kellemetlen meg nem is érződik sokáig a hajon. Minden nap használom, mivel reggelre újra oroszlánsörény van a fejemen és emiatt elég gyorsan is fogy. Az ára szerencsére (még) korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Vicus

2020. október 1.

Furcsa, erős illata van, nekem nem tetszik. Híg olajos állaga van, hajvégeket jól ápolja, de száraz hajra nem megfelelő, egyáltalán nem puhít vagy hidratál, csak csúszkál a száraz hajon. Kevés kell belőle, így sajnos sokáig fog tartani, többször nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Szanszi

2020. június 24.

Én ezt szerintem régebben is használtam, csak valahogy elfelejtődött. Most újra vettem egyet, egyszerűen imádom!!!
Szuper fényes, puha és könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, szerintem kenterbe veri a nála sokkal drágább profi cuccokat is. Ha minden reggel fújok egy kicsit, akkor sem nehezíti el a hajamat a következő hajmosásig, pedig tele van mindenféle olajjal.
Az illata elég erő, parfümös, de én nagyon szeretem, napokig érezhető a hajamon. Csillagos ötös! 🤩🤩🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Andrea1992

2020. június 22.

imádom. az illata isteni, nem nehezíti el a hajam és nagyon szép lesz tőle. könnyű kifesulni jól kezelhető. én a tenyerembe fujom és úgy húzom végig a hajamon így nagyjából egységesen jut mindenhova

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Freesia

2020. június 14.

Azt hiszem, teljesen véletlenül belenyúltam a tutiba :-))) Egy kis kinai boltocska hajápolási szekciójában leltem erre a csodára, amit este, hajmosás után ki is próbáltam. A hajam előéletéről próbálok röviden irni, csak hogy érezzétek :-))) Állandóan szenvedek vele. Éveken át feketére festettem, ráadásul itthon, néha jó kis gagyi festékkel. 3 év alatt sikerült megnövesztenem. Volt egy végre magam előtt is vállalható frizurám. Persze azért nem volt tökéletes, mert hullámos, száraz, makacs és fél óránként fésülni kell, de úgy kb. egyben volt. Az, hogy szó szerint és képletesen is milyen törékeny volt ez az állapot, gyorsan kiderült: jött a karantén és az indokolatlan önmegvalósitás, házisufni hajszineltávolitás, nem irom le az egész folyamatot, mert hosszú, a lényeg, hogy most itt állok fülig érő barna hajjal, aminek a vége olyan, mint a seprő, és baromira nem áll sehogy, mert ha kihúzva száritom, olyan, mintha lenyalt volna a boci, ha hagyom megszáradni levegőn, akkor ilyen hullámos és göndör közötti kóctömeg jellemzi, ha rásegitek mondjuk habbal a göndörségre, akkor Soltész Rezső bácsi dauerolt, tincsenként lógó fürtjeit idézem meg, ami azért valljuk be, nem annyira szexi. Na, ennyi az előéletről, Kallos előtt 2020-ról, most jön az új időszámitás :-D Tegnap este hajat mostam, hagytam megszáradni a levegőn, hadd hullámosodjon kedvére, a végén befújtam ezzel a csodával, belenyomkodtam a fürtökbe és dádáááám! Szinte hallottam, ahogy a hajam kortyolja a csodanedűt. Életet lehelt a hajamba, nem tudok mást mondani. Az illata csodás, luxus érzetet ad, olyan, mintha a fodrásztól léptem volna ki valami drága hajpakolásos kezelés után. Volumen, élet, csillogás, illat, rugalmasság, és láss csodát, reggel ugyanúgy nézett ki a fejem, mint este, szinte fésülködnöm se kellett, pedig általában Pumukli vagyok ébredés után. 50 csillagot ér adni? :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

Vvn

2020. június 12.

Borzaszto nagy kar, hogy kevesen ismerik. Csoda. Csoda aron. Nem zsirosit, finom az illata es szokitett hajra mondhatom kotelezo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.