Kallos

Ár:   1285 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LunaFlor, Módosítva: 2019. január 15.

Lelőhely:   Kallos márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A válogatott legfinomabb, természetes olajokat tartalmazó optimális formulájának köszönhetően a Lab35 Brillance Shine permet a tökéletes finish termék, mely ragyogó fényt és selymességet ad a fakó, élettelen hajnak. Ez a könnyű textúrájú permet csodásan egészséges ragyogást kölcsönöz, anélkül, hogy elnehezítené a hajat. Védőpajzsot biztosít a káros környezeti hatások ellen, csökkenti a statikusságot. Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag aktív argánolaj, avokádóolaj, kókuszolaj, napraforgóolaj, lenolaj, makadámia olaj és olívaolaj tartalma erősíti és megújítja a haj szerkezetét, tökéletes rugalmasságot és vitalitást biztosít.

AgiVillo

2019. december 27.

Ma vettem egy üvegcsével, nem hagyhattam ott ilyen áron. Tényleg nem kelt zsíros hatást, az illata viszont nagyon tömény. Kiváncsi vagyok, hogyan hat majd a szőkített, göndör hajamra .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Lolita

2019. november 21.

A legjobb hajápoló spray! Bár számos olajat tartalmaz, mégsem nehezül el tőle a haj, nem ragad össze, ellenben gyönyörűen csillogóvá és egészségessé teszi. Az illata, ami esti használat esetén másnap is érződik, külön plusz pont. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

evievi

2019. augusztus 17.

Nagyon nagyon szuper! Itteni vélemények alapján vettem meg.
Én úgy használom,hogy hajmosás szárítás után nagyon keveset fújok a hajamra mivel vékonyszálú és ezután vasalom ki a hajam. Az eredmény mint aki a fodrászszalonból lépett ki csillogó sima egyenes haj mindez anélkül,hogy zsíros hatást keltene ♡♡♡♡♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nagyon nagyon szuper! Itteni vélemények alapján vettem meg.

Fujituli

2019. május 5.

Imádom! A hajam csak úgy issza magába. Nem lesz tőle zsírosan tocsogó sem. A kezembe szoktam fújni és aztán beledolgozom a hajamba. Fényt tényleg ad a hajnak - habár nem ilyen salamon töke fényt, de azért mégis csak fényesít.
De a legjobb benne az illata. Nem is hordok parfümöt ha a fejemre használom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

gretik246

2019. január 15.

Fodrászkellékes boltban vásároltam. Tényleg úgy kell használni, ahogy a leírásban van, legalább 20 centiről kell fújni, nem kell sok belőle.
Frissen mosott hajon szépen mutat, tényleg nagyon szépen csillog tőle a hajam és jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Kmerci

2018. szeptember 10.

Legjobb hajolaj amit eddig használtam! A sűrű pumpás hajvégápolók közül egyik sem jött be, beseprűsödött tőle a hajam vége és borzasztó állagú lett tőle a hajam. Ezt a hajsprayt mindig hajmosás,hajvasalás után használom és igaz többet használok belőle, mert nagyon hosszú a hajam és utána hajszárítóval kell rásegítenem, mert lassan szívódik be, de nekem teljesen megéri ez a kis 'fáradtság'. Nagyon nagyon jó illata van, elég intenzív és sokáig érezni és persze jót tesz a hajamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Fanni0714

2018. április 19.

Az egyik legjobb Kallos hajápoló! Csodát tett a száraz hajammal a sok olaj, kevés is elég volt belőle egyszerre és nem keltett olajos hatást a hajamon. Mostanában nem láttam hogy fent lenne az oldalukon pedig újra rendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

LunaFlor

2016. június 5.

Egyik kedvenc új szerzeményem. Jó az illata, szép fényt ad a hajnak, a kissé sprőd felszínű, festett hajamat szépen lesimítja, bár ahhoz az ajánlottnál többet kell rápermeteznem, ami kissé elnehezíti aktuálisan, de este szoktam használni, és reggelre mind beszívja a hajam, és akkor már az elnehezültség sem érvénes, csak a puhaság, simaság, fény. Viszonylag olcsó is, 2 és fél hónap után, úgy, hogy majdnem minden hajmosás után, néha két hajmosás között is használom, jellemzően háromszor-négyszer többet az ajánlásnál, még mindig megvan a harmada. Ennyi pénzért nekem nagyon megéri. Nem kell tőle csodát várni, de szépen teszi a dolgát, ezért 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.