Kallos

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Hosszan tartó rugalmasságot és erős tartást biztosító hajformázó spray. Különleges hatóanyag tartalmának köszönhetően csillogóvá, könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat. Az innovatív Keratrix formula védő filmréteget képez a hajszálakon.

Fujituli

2019. május 5.

Nem hagy egy fehér csillogó réteget a hajon, hogy mindenki lássa, le van fixálva. Tényleg megtartja a hullámokat is száradáskor. Az illata viszont inkább fixáló illatú, talán azt az egyet negatívumként kiemelném, de kifújás után 2 mp-cel az el is illan, szóval nem nagy tragédia. Egy gondolatbeli csillagot viszont levonok, mert úgy érzem, kicsot keményíti a tincseket, vagy csak én használtam túl sokat belőle... Azonban fixálók közül a kedvencem ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

mrekaa001

2019. március 12.

Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés. Szerintem baromi erős tartást ad a hajnak, pedig keveset szoktam fújni. Az illata számomra erőssen alkoholos, de hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

junglequeen

2019. március 7.

Én a tövekre szoktam fújni belőle egy keveset a már majdnem száraz hajamra.
Nagyon vékonyszálú amúgy a hajam és hiába az előre dőlve szárítás, pillanatok alatt elveszti a volument és lelapul, ha nem teszek rá semmit.
Ezzel tovább marad benne tartás, és kifésülés után nem is ragad tőle a hajam, nem tapaszt.
Kevés elég belőle és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Én a tövekre szoktam fújni belőle egy keveset a már majdnem száraz hajamra.
Kevés elég belőle és olcsó.

zalla

2018. február 3.

Nem szoktam túl sok hajformázó terméket használni, hogy összehasonlítsam más termékekkel, de szerintem igenis ragaszt :). Viszont tény és való, hogy sokkal kellemesebb viselet, mint egyes lakkok és habok. Igaz ugyan, hogy összetapasztja a szálakat, de tényleg nincs az a kellemetlen ragadós érzet, mikor az ember kifésüli. Jól tart, kis mennyiségben használva természetes fényt ad a hajamnak. Nagy pozitívum, hogy nem hajtógázas. Az ár nagyon-nagyon baráti, a flakon hatalmas, szerintem 1-2 évig nálam tuti kitart :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Luiselotte

2017. szeptember 10.

Tegnap ezzel lett beszárítva a hajam.
A póthaj és a sajátom is tartja a loknikat, nem lett száraz és eszméletlen tartást ad neki. Ugyanakkor bele lehet túrni, nem akad el a kezem benne , amit utálok.
Az illata is jó , de mára csak egy picit lehet érezni.
Meg fogom venni, otthoni használatra egy flakon egy évig elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Tegnap ezzel lett beszárítva a hajam.
Az illata is jó , de mára csak egy picit lehet érezni.
Meg fogom venni, otthoni használatra egy flakon egy évig elég lesz :D

Kyry

2017. április 8.

Imádom. Nagyon tetszik az illlata és az eredmény is amit elérek vele. Újra fogom venni az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

dodop

2016. május 13.

Tényleg nagyon jó kis cucc! Kevés kell belőle, és nagyon jó tartást ad a hajnak. Vállig érő, dauerolt hajam van, nekem szépen beállította a tincseimet. Az illata is jó, és a hajam se ragad össze tőle. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

Angelika28

2016. április 25.

Imádom!! Nagyon jó tartást ad a hajnak és jó erős. Sok fodrász ismerősöm pluszba még hajtőemelésre is használja mert annyira jó tartást ad a hajnak. Illata is nagyon jó! Csak ajánlani tudom annak aki tartós frizurát szeretne!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Vitaminok: Panthenol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.