Kallos

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: cinti666, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Ragyogó fény és hosszantartó extra erős tartás. Az innovatív Keratrix formula hatóanyag különlegesen dússá, rugalmassá és csillogóvá varázsolja a hajat.

Lilla90

2015. október 9.

Nagyon szeretem a kallos termékeit, eddig akàr sampont vagy haj vég àpolót vagy zselét hasznàltam mindig jó volt. Most gondoltam kipróbàlom a lab35-öt is és nagyon szeretem! Vàllig érő göndör hajam van amit minden nap becsavarok és zselével formàzom a végén, ez a zselé nagyon bevàlt tényleg erős tartàst biztosít egész nap. Rugalmassàgot és dús hatàst ígér először ezt nem akartam elhinni, de mi utàn borsónyi mennyiséget hasznàltam belőle a hajam nem lett beton kemény mint àltalàban a zselétől és fényesebb lett a hajam. Nekem nagyon bevàlt nem roncsolja hajam és àpol is, csak ajànlani tudom és ràadàsul sokàig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

trudee

2015. május 31.

Tubusos hajzselét kerestem és mivel meg vagyok elégedve a Lab35 termékekkel és nagyon olcsó volt, ezt választottam. Tényleg tartja az ígéretét, miszerint extra erős a tartása, borsónyi mennyiséget kell belőle használni és egész nap tart, ráadásul könnyen kifésülhető. Minden szempontból megfelelt az igênyeimnek, újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.