Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű, kényeztető haj olaj mely újjáépíti a haj szerkezetét, intenzíven táplálja és védi a száraz és sérült hajszálakat, valamint a töredezett hajvégeket. Aktív természetes hatóanyagai - Argánolaj, Avokádóolaj, Kókuszolaj, Napraforgóolaj, Lenmagolaj, Makadámia olaj, Olívaolaj - különlegesen ragyogóvá, könnyen kezelhetővé és egészségessé varázsolják a hajat.

wasp

2019. augusztus 15.

Életem legelső olyan hajolaja, amit mintha nekem fejlesztettek volna ki. Hajvégekre használom, nem lehet belőle túl sokat felvinni, valahogy nagyon jól eloszlik vagy beszívódik, mert nem lesz tőle olyan iszonyú nehéz és olajos a hajam mint mondjuk az YR-s olajtól, amit csak éjszakára mertem használni, ebből néha nappalra is merek tenni a hajvégekre, mégsem kelt a hajam mosatlan benyomást.. A pumpás adagoló nagyon praktikus, mert nem a flakont kell nyomogatni.
Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Csillagpor123

2019. május 5.

Nagyon büdös, és zsírosítja a hajamat. Átöntöttem már az elején másik üvegbe, tanulva az itteni véleményekből. Nagyjából teszi a dolgát, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

fereva64

Korcsoport: >54
2019. április 21.

Ez egy nagyon jó hajolaj ,Jó illata van selymes tőle a haj ,a legszárazabb hajat is selymessé varázsolja!
Sok félét kipróbáltam már de ez a termék felülmúlja az összeset.
Árban nagyon jó.
Olcsó és azt kapom amit elvárok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 21.

Sok félét kipróbáltam már de ez a termék felülmúlja az összeset.
Árban nagyon jó.
Olcsó és azt kapom amit elvárok!

junglequeen

2019. március 7.

Szerintem csodaszer.
Ha a vékonyszálú hajra kerestek rá a szótárban az én képemet fogjátok találni alatta.
Általánosan a hajam kifésülést követően 2 perc múlva már olyan bogos volt, mint egy perzsaszőnyeg, de a termék haszánlata óta simán át tudom futtatni rajta az ujjaimat, max 1-2 kisebb megakadással.
Csak a hajam végére (30 cm) szoktam tenni belőle, kb. fél pumpálásnyit (ha többet rakok, akkor kicsit zsírosnak tűnik tőle a hajam).
Azóta kevésbé száll a hajam, és nagyon puha is.
Az illata nem marad meg, bár engem nem is zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szerintem csodaszer.
Azóta kevésbé száll a hajam, és nagyon puha is.
Az illata nem marad meg, bár engem nem is zavar.

DodoCore16

2019. március 1.

A csomagolás nem túl praktikus és az illata is kellemetlen, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert a hajvégeimet nagyon szépen ápoljta. Viszont ugyanennek a márkának van jobb illatú hajolaja is, ami hozza ezt a teljesítményt ezért áttértem arra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

hadri

2018. december 13.

Huh, hát az illata szerintem borzasztó, engem férfi borotvahabra emlékeztet. A hajat puhává, selymessé teszi, de biztos hogy nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Gyalogkakukk

2018. október 18.

Az adagolója tényleg nem túl megbízható. Kissé ereszt és egyszerre viszonylag sokat lehet pumpálni. Erre oda kell figyelni. Az illata számomra picit keleties és erősebb is, mint amit a hajamon szeretek érezni. A hatása eddig egész jónak tűnik. Segít megszépíteni a száraz, sprőd hajvégeket. Persze azért csodát nem kell várni. Ennyi pénzért viszont valóban megéri. Nem biztos, hogy újraveszem, inkább tovább próbálkozom más termékkel. Lehet, hogy valakinek - a további kommentek szerint elég sokaknak - bejön, így bátran tudom ajánlani, hogy tegyetek vele egy próbát. Az összetevők is szépek, azt a kis szilikont leszámítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Birkin22

2018. október 14.

Az illata és a hatása nagyon jó, viszont a csomagoláson javíthatnának, mert folyik, ha elborul, hiába csukja le az ember. A mennyiségre figyelni kell, mert elnehezítheti a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Az olaj nagyon jó, az ára is, viszont a kupakja valamiért nem zár rendesen, így sajnos utazásra nem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Fanni0714

2018. április 19.

A Kallos talán legjobb hajápolója! Csak ha azt összetevőket is nézzük ígéretesnek tűnik a sok olajféle miatt. Az olaj szótól nem kell megijedni nem nehezíti el a hajat a megfelelő mennyiséget eltalálva. Én mindig egy pumpálásnyi adaggal kezdek majd ha úgy látom teszek még rá. Fontos hogy gyengéd fésülésszerű mozdulatokkal vigyük fel. A szőkített hajam csak úgy issza és az ára is kedvező. Az illata pedig mennyei, pár nap elteltével is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.