Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű, kényeztető haj olaj mely újjáépíti a haj szerkezetét, intenzíven táplálja és védi a száraz és sérült hajszálakat, valamint a töredezett hajvégeket. Aktív természetes hatóanyagai - Argánolaj, Avokádóolaj, Kókuszolaj, Napraforgóolaj, Lenmagolaj, Makadámia olaj, Olívaolaj - különlegesen ragyogóvá, könnyen kezelhetővé és egészségessé varázsolják a hajat.

Stella1993

2021. március 19.

Olyan szép összetevőlistája lenne, ha nem lenne ott az a fránya szilikon... :( Egyébként hatásos cucc, szépen ápolja a hajvégeket és nem szárít, mint sok másik ápolásra szánt olaj. Az illata nekem olyan "öreges", mégis kellemes, gyerekkoromból emlékeztet valamire... talán egy, a nagyszüleim által használt krémre? nem tudom, de mindig eszembe juttatja őket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Kitsyke

2021. február 24.

nagyon-nagyon szilikonos, már az első helyen áll... jó az illata, ennyi...áttérek a szilikonmentes olajra inkább, ezek csak tönkreteszik:/ nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

veronka052194

2020. december 11.

Száraz hajvégeim beszippantjak és nagyon szeretem az illatát... olyan mintha a fodrásztól jönnék ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Bohmonika

2020. szeptember 23.

Imadtam az illataval meg amit tud biztos ujra fogom venni. Viszont amikor mar a vege fele jartam nagyon hozza szokott a hajam es nem használt akkor mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Lea2

2020. június 20.

Nagyon selymes, könnyen fésülhető és jó illatú lett tőle a hajam. Eddig az Avon silky vagy arganolajos hajolajat használtam, azok is jók, de ez ugyanazt tudja, viszont magyar termék és nekem az illata is nagyon tetszik. A váll alá érő hosszú hajamra olyan 4-5 nyomás kell. Törölközőszáraz hajra tettem, jól bedörzsöltem, majd kifésültem, majd megszárítottam. Selymes, egészséges kinézetű lett a hajam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

wasp

2019. augusztus 15.

Életem legelső olyan hajolaja, amit mintha nekem fejlesztettek volna ki. Hajvégekre használom, nem lehet belőle túl sokat felvinni, valahogy nagyon jól eloszlik vagy beszívódik, mert nem lesz tőle olyan iszonyú nehéz és olajos a hajam mint mondjuk az YR-s olajtól, amit csak éjszakára mertem használni, ebből néha nappalra is merek tenni a hajvégekre, mégsem kelt a hajam mosatlan benyomást.. A pumpás adagoló nagyon praktikus, mert nem a flakont kell nyomogatni.
Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Csillagpor123

2019. május 5.

Nagyon büdös, és zsírosítja a hajamat. Átöntöttem már az elején másik üvegbe, tanulva az itteni véleményekből. Nagyjából teszi a dolgát, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

fereva64

Korcsoport: >54
2019. április 21.

Ez egy nagyon jó hajolaj ,Jó illata van selymes tőle a haj ,a legszárazabb hajat is selymessé varázsolja!
Sok félét kipróbáltam már de ez a termék felülmúlja az összeset.
Árban nagyon jó.
Olcsó és azt kapom amit elvárok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 21.

Sok félét kipróbáltam már de ez a termék felülmúlja az összeset.
Árban nagyon jó.
Olcsó és azt kapom amit elvárok!

junglequeen

2019. március 7.

Szerintem csodaszer.
Ha a vékonyszálú hajra kerestek rá a szótárban az én képemet fogjátok találni alatta.
Általánosan a hajam kifésülést követően 2 perc múlva már olyan bogos volt, mint egy perzsaszőnyeg, de a termék haszánlata óta simán át tudom futtatni rajta az ujjaimat, max 1-2 kisebb megakadással.
Csak a hajam végére (30 cm) szoktam tenni belőle, kb. fél pumpálásnyit (ha többet rakok, akkor kicsit zsírosnak tűnik tőle a hajam).
Azóta kevésbé száll a hajam, és nagyon puha is.
Az illata nem marad meg, bár engem nem is zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szerintem csodaszer.
Azóta kevésbé száll a hajam, és nagyon puha is.
Az illata nem marad meg, bár engem nem is zavar.

DodoCore16

2019. március 1.

A csomagolás nem túl praktikus és az illata is kellemetlen, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert a hajvégeimet nagyon szépen ápoljta. Viszont ugyanennek a márkának van jobb illatú hajolaja is, ami hozza ezt a teljesítményt ezért áttértem arra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.