Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű, kényeztető haj olaj mely újjáépíti a haj szerkezetét, intenzíven táplálja és védi a száraz és sérült hajszálakat, valamint a töredezett hajvégeket. Aktív természetes hatóanyagai - Argánolaj, Avokádóolaj, Kókuszolaj, Napraforgóolaj, Lenmagolaj, Makadámia olaj, Olívaolaj - különlegesen ragyogóvá, könnyen kezelhetővé és egészségessé varázsolják a hajat.

RKata97

2022. április 6.

Nagyon szeretem az illatát, ami nem tudom jó dolog-e. Gondolom a sok parfüm szerepet játszik benne, de mégis van egy olyan finom "természetes" illata. Selymessé teszi a hajam, puhább lesz tőle, de azt nem vettem észre, hogy a sérült hajvégemet helyrehozta volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

TeodoraHegedus

2021. július 31.

Sajnos nem a legjobb összetevőkkel rendelkezik. Én azt tapasztalam, hogy szép fénye lesz tőle a hajamnak és nagyon egészségesnek tűnik tőle, de tényleg csak tűnik, mert semmit nem ad hozzá hogy ne legyen töredezett és száraz. Az illata nagyon erős, édeskés, mű. Olcsó kis termék és nagyábból teszi is a dolgát... de nem egy kincs a polcon. Ja és a csomagolása egy rémálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Stella1993

2021. június 29.

NEM, nem, nem és nem :( akartam szeretni, de nem jött be. Nem tartja be, amit ígér, nem építi újjá a haj szerkezetét, nem táplál intenzíven és nem is védi a sérült hajszálakat (sőt, tovább szárítja őket).. Egy rakás parfüm van benne, talán az a baj, vagy a szilikon, de azon túl hogy illatozik a fejem tőle, semmi pozitív hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

CandyShimmer

2021. május 23.

Nem rossz, egyet elhasználtam, de nem lett a kedvencem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Nem rossz, egyet elhasználtam, de nem lett a kedvencem

Kitsyke

2021. február 24.

nagyon-nagyon szilikonos, már az első helyen áll... jó az illata, ennyi...áttérek a szilikonmentes olajra inkább, ezek csak tönkreteszik:/ nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

veronka052194

2020. december 11.

Száraz hajvégeim beszippantjak és nagyon szeretem az illatát... olyan mintha a fodrásztól jönnék ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Bohmonika

2020. szeptember 23.

Imadtam az illataval meg amit tud biztos ujra fogom venni. Viszont amikor mar a vege fele jartam nagyon hozza szokott a hajam es nem használt akkor mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Lea2

2020. június 20.

Nagyon selymes, könnyen fésülhető és jó illatú lett tőle a hajam. Eddig az Avon silky vagy arganolajos hajolajat használtam, azok is jók, de ez ugyanazt tudja, viszont magyar termék és nekem az illata is nagyon tetszik. A váll alá érő hosszú hajamra olyan 4-5 nyomás kell. Törölközőszáraz hajra tettem, jól bedörzsöltem, majd kifésültem, majd megszárítottam. Selymes, egészséges kinézetű lett a hajam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

wasp

2019. augusztus 15.

Életem legelső olyan hajolaja, amit mintha nekem fejlesztettek volna ki. Hajvégekre használom, nem lehet belőle túl sokat felvinni, valahogy nagyon jól eloszlik vagy beszívódik, mert nem lesz tőle olyan iszonyú nehéz és olajos a hajam mint mondjuk az YR-s olajtól, amit csak éjszakára mertem használni, ebből néha nappalra is merek tenni a hajvégekre, mégsem kelt a hajam mosatlan benyomást.. A pumpás adagoló nagyon praktikus, mert nem a flakont kell nyomogatni.
Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, az ára is nagyon kedvező, biztosan újraveszem!

Csillagpor123

2019. május 5.

Nagyon büdös, és zsírosítja a hajamat. Átöntöttem már az elején másik üvegbe, tanulva az itteni véleményekből. Nagyjából teszi a dolgát, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.