Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuntilla, Módosítva: 2013. február 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kallos pipettás körömlakkszárító olaj.

Csipetke

2019. március 14.

Ez az első ilyen termékem, sosem használtam meg körömlakk szárítót így nincs viszonyítási alapom. A spray-t vettem meg. Két rétegben vittem fel a körömlakkot ahogy szoktam. Elég nehézkes a használata fújtam vele ossze-vissza még oda is ahova nem kellett volna. Miután lefújtam az egyik kezemet utána elég nehézkes volt a másikat is az olajos allaga miatt. De ezt leszámítva szépen tette a dolgát. Gyorsabban száradt a körömlakkom és végre sikerült úgy kifestenem, hogy egyikbe sem nyúltam bele. Ritkán van türelmem megvárni, hogy tényleg megszáradjon a lakkom. De ezzel gyorsabb minden. A spray kiszerelésével annyiéira nem vagyok elégedett de ezt elnézem neki. Maga a termék szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

A spray változatot használtam, talán egyszer, mert semmire nem jó. :( Nem szárította gyorsabban a lakkot, csak mindenem csupa olaj lett, és az illata se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Tuntilla

2013. február 6.

Sziasztok! Használtam a spray változatot, de az nem volt jó. Valószínüleg ugyanaz van mindkét cuccban, de ez a pipettának köszönhetően töményebben és céliráyosan jutattja el az anyagot a körömlakkra. A spaynél nekem 15-20 perc kellett és nem száradt meg. Ennél a lakknál, alaplak plusz két réteget, vastagon kenve 5 perc alatt szárít. Számomra hihetetlen, de így van. Én tuti újra veszem. Tipp: érdemes ezt megvenni a pipetta miatt, de drágább, 750 Ft. A spray 450 körül van, de késöbb átönthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)