Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív ragyogású szájfény, mely könnyű, tartós védőfilmet képez. Könnyen alkalmazható, tökéletesen tapad az ajkakon, nem ragad. Matt és gyöngyház színekben kapható.

aaFruska

2017. március 31.

Kissé ragadós , de a fedés valami eszméletlen. Nekem egy sötét bordós színben van meg és brutál jól fed, mintha egy rúzst kennék fel.és még tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

kalmaniki

2016. április 11.

Egy vörös árnyalat tulajdonosa vagyok. Szeretem ezt a szájfènyt, pedig mostanában nem vagyok nagy szájfènyrajongó. Intenzív, èlènk színe van, szèp fènyes, tartós, olcsó, csak picit ragad, nem annyira zavaró. Beszerzem más árnyalatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

stallone1946

2014. október 10.

Az ára miatt teljesen megéri. Igaz h kicsit ragad de én nem bánom tetszik a színe egy világos rózsaszín van meg. Minden napra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

l.reka2000

2014. április 13.

Neeem ragad?? Az én szájfényemnek tény hogy szép színe van de annyira ragad és büdös hogy kibírhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

kfanni

2014. február 27.

Két szín tulajdonosa vagyok, egy burgundi és egy bézs. Nagyon szeretem őket, bár kicsit ragadnak, de nagyon tartósak. A színek szépek, az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

Lívia

2013. november 10.

Olyan kis cuki, kis helyen is elfér, nem tudtam otthagyni:) és nem bántam meg. Elsőnek azt hittem hogy csak egy szimpla szájfény lesz. De pozitívan csalódtam, mert gyönyörű fénye van és tartós is, persze nem órákon át. 32-es árnyalat van meg, enyhén pirosas, apró arany csillámokkal, felkenve szép.Ár-érték arányról beszélve pedig csillagos 5-ös:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

wanda

2013. április 30.

Nekem még a régebbi csomagolású volt meg, de kb. ugyanez... Egyik kedvenc szájfényem volt, szépek a szinei és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Sheila

2013. február 11.

Életem egyik legjobb szájfénye, egy sötét barack színű van a birtokomban. Az ára nevetségesen olcsó (kb 350 Ft), ehhez képest durván pigmentált, viszonylag tartós (több órán át a helyén maradt, nálam ezt kevés szájfény tudja produkálni) és nem szárította ki a számat. Megdöbbentően jó, be fogok szerezni a többi színből is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

april

2012. december 30.

A régi változatát használtam,az szuper jó!! Szép színe volt, nem ragadt, jó az illata, olcsó. Szóval ár-érték arányban nem is lehetne mást adni neki, mint 5-öst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

trudie

2012. december 21.

Olcsó, nagyon szép színe van és fényes, közepesen tartós, az illata annyira nekem sem tetszik, de legalább nem erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.