Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömdíszítő festék. Speciálisan vékony applikátor ecsetének köszönhetően könnyű alkalmazni, precíz, pontos minták rajzolhatóak vele.

eveartstar

2014. augusztus 3.

Rettenetes! Nem ajánlom senkinek, hogy egy fillért is kidobjon rá. Túl híg festékkel, és széles ecsettel nem lehet aprólékos mintákat festeni! Fessen vele a kémikus aki kitalálta. Egyébként az üvegben lévő csak löttynek nevezhető lakk külföldi gyártmány, nálunk csak az üvegekbe töltik. Ezzel az erővel akár színezett vizet is eladhatnának.
Régen volt belőle nekem, de abba is mást kevertem...
A kupakját -ha már megvette valaki- az ecsettel együtt érdemes megtartani, több körömlakk üvegére passzol..pl. Aden, moyra, a jobb fedésű festékekkel lehet kezdeni valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Régen volt belőle nekem, de abba is mást kevertem...

valakiii

2014. február 20.

feher szinu van meg es az elejen szepen lehetett vele dolgozni,viszont a lakk eleg suru es nyulos lett:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.