Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: tany, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb

Olajos alapú lemosó, mely hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Speciális összetételének köszönhetően egyedülállóan bőrbarát oldószer, mely nem szárítja ki a körmöt és a körömágyat. Kellemesen citromos illatú. Aceton és alkoholmentes. Gyúlékony anyagot nem tartalmaz.

Kiszerelés: 100ml

ritus206

2014. július 23.

Igen, lassabban szedi le a lakkot mint az aceton, a gitterest pedig csak simogatja, de sok ápoló lemosót próbáltam már ki és azokhoz képest azt kell mondanom hogy jobban old és közben ápol is.
Inkább egy kis idővel többet szánok a lemosásra mint hogy lapjában essen szét a körmöm, mert már jártam így.
Nem szárít és én gyümölcsösnek érzem az illatát az ára pedig alacsony.
Ebben a kategóriában találkoztam már sokkal rosszabb termékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Nem szárít és én gyümölcsösnek érzem az illatát az ára pedig alacsony.
Ebben a kategóriában találkoztam már sokkal rosszabb termékkel is.

xavia

2013. november 24.

nekem kellemes meglepi az állaga, végre nem 1 agresszív elegy, nem szárít, s nekem nem citromos, hanem mentholos.
tovább kell dörzsölni vele, de tetszik az olaj jelleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

tovább kell dörzsölni vele, de tetszik az olaj jelleg.

Mila85

2013. április 13.

Éppenséggel leviszi a lakkot, de hát újra én se venném. Bár nyugtat hogy hamar el fog fogyni, mert tetemes mennyiséget kell hogy használjak belőle mire mind a 10 körmömről leszedi a cuccot. Csillámos, glitteres lakkokkal meg még tovább elbíbelődök...visszatérek a rossmannoshoz amit évek óta vásárolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

pmarcsi

2013. március 1.

Valóban: nem szárít, az illata fincsi, de sokat kell vacakolni vele, mire lemosom a lakkot a körmeimről... Megvettem, ezért mindenképp elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

tany

2012. november 18.

Tényleg nem szárítja sem a körmöm, sem a körömágyat, az illata is rendben, viszont szerintem kicsivel nehezebben oldja fel a körömlakkot, emiatt picivel több idő, mire lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Illatanyagok: D-Limonene
Színezékek: CI 18050

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Piros pigment. (Acid Red 1)