Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Bársonyos textúrájú, könnyen felvihető, intenzív kontúr ceruza. Paraben mentes. Szemészetileg tesztelt.

destiel

2016. december 22.

Én is a Libresse-hez kaptam ajándékba, fekete színűt választottam. Sajnos már olyan icipicire faragtam, hogy már meg se lehet normálisan fogni. Sajnálom, hogy nem vettem más színben is, mert sehol nem találok ilyet. Puha a hegye, nem karcolja a szemet, szép, erőteljes a színe. Nem kenődik, maszatolódik el és viszonylag tartós, bár néha fel kell frissíteni mint minden szemceruzát. Legjobb volt amit eddig kipróbáltam. És ingyen volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

BeePoo

2015. december 2.

Hihetetlen olcsó, együtt vettem egy kallos szemhéjtussal és kb. 800 Ft-ot fizettem érte. Majdnem visszakérdeztem, hogy biztos? :) Szép színe van, könnyű vele dolgozni. Tartósnak annyira nem mondanám, de arra ott a tus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

lilla96

2015. február 21.

Libresse-hez adták ajándékba nekem is. Nem is tudtam, hogy vannak Kallos dekorkozmetikumok is. A glitteres sötétbarna van meg, nagyon klassz színe van! Az a vicces, hogy ilyen színűt kerestem nem rég az itt jóra értékeltek közül, de nem igen találtam. Az, hogy glitteres másnál nem is láttam, ez plusz egyébként, bár kicsit nekem "tinis" beütésű, és hát kevésbé hétköznapi esetleg. De abszolút klassz egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

2015. február 12.

Ajándékként volt csomagolva kb. egy hónapja Libresse betétekhez, így tettem szert egy barna és egy fekete színűre, teljesen el is feledkeztem róluk, tegnap jutott eszembe, hogy vannak, és a barnát ki is próbáltam. Kellemes csalódás volt, viszonylag puha, de nem túlságosan, nem kenődött, maszatolódott, nem okozott irritációt, szép sötét őzbarna színe van, gond nélkül el is lehetett távolítani. Nem sokszor használok szemceruzát, de azt hiszem ez egy abszolút jó ár-érték arányú szemcerka (bár nem tudom mennyibe kerül, de a Kallos sminkek árfekvése elég alacsony szokott lenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Lilium

2014. december 19.

Valami csodálatos! Az ára miatt egyértelműen azt hittem, hogy nem lesz valami jó, de kellemeset csalódtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 19.