Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó ultrafényes UV védőréteget von a natúr és a festett körmökre egyaránt. Tartós, intenzív színhatást eredményez.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Évek óta használom, magában, csak a saját körmömre kenem két rétegben, a kékes fénye miatt gyönyörű fehérré teszi a körömvégemet, így úgy tűnik mintha francia manikűr lenne a körmömön. Mindenki megjegyzi, hogy milyen gyönyörű a körmöm és csodaszép a francia lakkozás. Nem bántja a körmöm, szépen meg tud nőni hosszúra, nem vékonyította el, és nem sárgul tőle, ami más lakkoknál előfordult. Kb. négy napig marad fent a körmömön. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

vulpemania

2016. augusztus 13.

Egyszer egy kínai áruházban bukkantam rá, sos-ba kellett egy fedőlakk, mert az essence better than gel nails fedőlakk kezdte bemondani az unalmast, túl hamar sűrűsödött be sajnos, pedig szerettem. Most az volt a cél, hogy jóval folyékonyabbat találjak és jó árban. Ezt bedobtam gyorsan a kosaramba, fel sem tűnt, hogy ez ilyen UV fényes, de ez felkenve egyáltalán nem látszik. Jó állaga van, hamar szárad és nagyon szép fényt ad a manikűrnek. Nem szedi le a már felkent lakkot alatta és nem képez vastag réteget a körmömön, ami számomra plusz pont, mert könnyen szárad emiatt és ugyan úgy tartóssá teszi a manikűrt, nem lesz ujjnyomatos, mint az előző társa. Nem utolsó sorban az ára is barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

DorKAS57

2015. november 26.

szuper! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

szuper! 5*

Monika20

2013. augusztus 6.

ez a koromlak nagyon szuper egy koromkezitesnel sem hianyozhat nallam ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

ez a koromlak nagyon szuper egy koromkezitesnel sem hianyozhat nallam ;)