Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petraholi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Többfunkciós termék SPF6 UV védelemmel, mely megóvja a hajat a napsugárzás károsító hatásai ellen. Könnyű, kétfázisú formulája védi a hajszálakat a kiszáradástól és a fakulástól a napozás alatt. Keratin, selyem protein és B5 provitamin hatóanyagai táplálják, hidratálják a hajat és a sérült hajvégeket.

sailorluna

2018. szeptember 10.

sajnos nem jött be. hiába használtam, szívott a nap a hajszínemből, tehát a feladatát nem látta el, ráadásul kifejezetten büdi ez a cucc. hajápolónak sem túl jó, mert valóban ragacsossá teszi a hajat, bár nekem szerencsére nem szárította ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Tardie

2016. január 15.

Nekem nem vált be. Nyáron használtam napozáshoz, de gyakorlatilag tönkre tette a hajam. Azzal még megbékélnék, hogy büdös ha lenne hatása. Hajra fújás után olyan mintha valami hajlakkos ragacs száradt volna rá a hajszálakra, ergo nem tudtam kifésülni, összeragadt az egész és a vékony szálú hajam elkezdett letöredezni fésülésnél!! Próbáltam mindenhogyan, vizes hajra, száraz hajra... Mindegy volt. Szerintem nélküle kevesebb kárt okozott volna a napsugárzás vagy a tengervíz.
Lehet, hogy a hajtípusom nem megfelelő hozzá, nem tudom, de kuka!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Lehet, hogy a hajtípusom nem megfelelő hozzá, nem tudom, de kuka!!!

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.