Kallos

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: l.lucuska, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartást, volument ad a frizurának. B-5 provitamin tartalma erősíti a haj szerkezetét. Nem ragad, könnyen kifésülhető. UV-filtert tartalmaz. Használat: Száraz vagy enyhén vizes hajra permetezzük 30 cm távolságról az egynletes eloszlás érdekében.

Kiszerelés: 500 és 750 ml

Fruzsi

2018. március 1.

Eddig a kjmn párataszító lakkját használtam, de az kifogyott. Úgy döntöttem kipróbálok egy másikat, hátha jobb az illata, de a hatásával az előzőnek is elégedett voltam. Nos az illata semmivel sem jobb, nekem ez sem tetszik, de a frizurámat tökéletesen tartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

vivien88

2018. február 28.

a nagy kiszerelés elég gazdaságos. az illatát is szeretem. jobbnak tartom a drogériásaknál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Krisztinaia

2017. április 17.

Nagyon szeretem, főleg az ára miatt.
Régebben drogériás lakkokat használtam (Garnier, Syoss, Taft..), majd megelégelte a pénztárcám, mikor 2 hetente elfogyott.
Évek óta ezt használom már a legnagyobb kiszerelésben, vagy éppen a másik változatát.
Azóta kicsit ügyesebb vagyok hajápolásilag, formázásilag, lehet visszatérek a drogériásokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon szeretem, főleg az ára miatt.

mLK235

2017. március 10.

A legnagyobb kiszerelést szoktuk vásárolni, nagyon sokáig kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

A legnagyobb kiszerelést szoktuk vásárolni, nagyon sokáig kitart!

Lolychan

2016. május 27.

Jó kis hajlakk, tényleg olcsó, sok van benne (bár én fújom sokszor világba :D) Szerintem sokban veri a drágább társait :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

bmth

2016. április 24.

egész jó hajlakk, jó az illata is, olcsó is és sok is van benne (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

egész jó hajlakk, jó az illata is, olcsó is és sok is van benne (:

scintilla

2016. április 14.

Évek óta használom, teljesen elégedett vagyok vele, Syosst, Wellát is használtam, nem tartom jobbnak őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

AligatorBaby

2016. február 9.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. 1000Ftért szoktam venni egy nagy tubust, ami sokáig elég. Tényleg az a klasszikus fodrászhajlakk illatú, de nekem bejön, ezt használom már évek óta nekem bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Ginus

2015. április 21.

Tartósnak tartós, bár elég sok kell a tartáshoz. Árához képest elég jó. Illata kellemesnek mondható. Azért jár érte az 5 csillag. Árához képest szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

victorika

2014. november 21.

Tökéletes tartást biztosít! Az egyik legjobb, ami valaha a hajamra került! Szeles időben túlzásba esek, és úgy beragasztom a frufrumat, hogy meg sem mozdul. Azért azt hozzáteszem, hogy minimum 25 - 30 centiről kell fújni, mert ha közelebbről fújom, akkor nekem egy idő után kifehéredik az egész, olyan, mintha tetves lennék... amatőr hiba, tudom! :D

Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol