Kallos

Ár:   410 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló bőrradíros tusfürdő minden bőrtípusra. Finom textúrája olívamag őrleménnyel és brazil narancsolajjal tisztítja, ápolja és stimulálja a bőrt, miközben gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket. Kényeztető vitamin komplex tartalma javítja a bőr tónusát, egészségesebbé, fiatalosabbá és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.

Andy88

2020. június 4.

Nekem nagyon-nagyon tetszik az illata. Imádom a frissítő narancs illatát, főleg reggel. Valósággal felébreszti a bőröm, feldobja a kedvem. :)
Megfelelően radíroz és ezáltal selymesebb lesz a bőröm, de a habzása elég gyenge.
Emiatt levonok 1 csillagot.
Testápolót használok minden zuhanyzás után, így az sem zavarna, ha picit szárítana.
Ár-érték arányban kiváló termék!
Mindenkinek ajánlom, aki kedveli a hangulatjavító, frissítő fűszeres narancs illatot! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Emiatt levonok 1 csillagot.
Ár-érték arányban kiváló termék!

novazsu

2020. május 25.

Nagyon szeretem, szuper jó illata van, mondjuk fürdés után már nem érzem a bőrömön, de közben nagyon kellemes.
A radírozást alapvetően nem bírja a bőröm, mert nagyon érzékeny, így óvatosan használom csak, viszont utána sokkal selymesebb és puhább a bőröm tőle.
Párom is szereti az illatát :)
Ajándékba is vettem már a nővéremnek.
Szerintem újraveszem majd, én a Butlers-ben vettem. És nagyon olcsó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Párom is szereti az illatát :)
Ajándékba is vettem már a nővéremnek.
Szerintem újraveszem majd, én a Butlers-ben vettem. És nagyon olcsó :)

Annath

2020. március 4.

Nagyon örültem, hogy végre elfogyott. Radírozni radírozott, de egyáltalán nem habzott fel, ráadásul szárította is a bőröm. Kár érte, mert nem volt vészes az ára, és az illata is narancsolajos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

tundying

2020. február 17.

Erőteljes narancsos illat, de nekem tetszik. Ár-érték arányban tökéletes, magyar termék, ez plusz pont.
Csak amiatt nem öt csillag, mert radírozó hatásban van számomra egy fokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

culinnan

2019. szeptember 4.

A sima narancsos tusfürdőt is imádom, ebben sem csalódtam. Véleményem szerint finoman radíroz, a feladatát tökéletesen ellátja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

EngelWhite

2019. április 9.

Erőteljes narancsos illat, ami elsőre megfogott. Ajándékba kaptam, de ettől függetlenül még én választottam ki. A radír benne megfelelő durvaságú, kíméletesen radíroz és megfelelően habzik is. Megéri kipróbálni, bár a tömény illat azért lehet, hogy néhány embernek zavaró. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Jelizz

2017. március 31.

Egesz kis olcso en herbariakba veszem kb 400 ft es 200ml sokaig eleg. Heti 2x hasznalom borradirozasara de utana kell egy hidratalo tudfurdo 😊 szeretem az illatat fuszeres narancs illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL