Kamill

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Kategória:   Tusfürdők

A Kamill Tusfürdő Citromos tejszínes illattal a valódi értelemben vett jólét, kényezteti a bőrt frissítő természetes citrom illattal!

Kiszerelés: 250 ml

6vilag

2018. március 16.

Finom és egyben érdekes illata van. Citromtortás, vagy valami hasonló és ebből eredően nyárra talán jobb lett volna. Szerentem meg is szűnt, már nem látom a polcokon. Nem vagyok tüsfürdő párti, egynek mondjuk úgy, hogy érdekes volt, de nemgyőzött meg, hogy átálljak a szappanról a másik oldalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

googles

2017. augusztus 7.

Nekem nagyon bejott ennek a tusfurdonek az illata! Es a hatasa is rendben volt, nem szaritott vagy egyeb mellekhatas. Nalam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Marcipan84

2017. augusztus 7.

Megvettem, mert jó áron volt valamelyik boltban. Ugyan beleszimatoltam, és akkor finomnak tűnt, de mikor használni kezdtem, valami szörnyű, kesernyés "hegyezettceruza"-szaga van. Ráadásul alig habzik, még szivaccsal is. Ami "pozitívum", hogy nem szárít...
Nem jött be, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nem jött be, alig várom, hogy elfogyjon.