Kamill

Ár:   600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Kamill Men kézkrém gazdag, de mégsem zsíros kézkrém, amelyet a férfiak igényeihez igazítottak. Gyorsan és intenzíven hidratálja és megvédi a kezeket - anélkül, hogy zsíros filmréteget hagyna. A könnyű textúra gyorsan felszívódik, és folyamatosan hidratál órákon át, miután alkalmazták. A pamut és kamilla kivonattal védi a stresszes bőrt és felgyorsítja a regenerációt. Intenzív nedvességet és védelmet nyújt a kiszáradás ellen.

Nem tartalmaz mesterséges színezőanyagot, dermatológiailag jóváhagyott.

6vilag

2018. január 27.

A férjem karácsonyi ajándéka mellé szántam, de persze, ki kellett próbálnom. Nagyon-nagyon gyorsan felszívódik, szinte nem is tudom olyan gyorsan elkenni, mint ahogy beszívja a bőröm. Illata kifejezetten férfias,egy jobb férfi arcbalzsaméhoz hasonlítható, mely nagyon sokáig érződik, de egyáltalán nem tolakodó.
Nem hagy semmilyen filmréteget a bőrön, kellemes viselni. Nekem tetszik, ha nem fogja használni, az se zavar, majd akkor én!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.