Kappus

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richardsp55, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Színszappan érzékeny bőrre pálma olajjal és kókuszolajjal. Illatosítóanyagot és színezéket nem tartalmaz!

Kiszerelés: 150 g

Zaynab

2018. január 3.

Ez egy jó szappan, de...

Előnyök:

- jó nagy és a fogása is kellemes.
- könnyű beszerezni, mivel a lakásunktól pár sarokra kapni egy vietnami boltban.
- tetszik, hogy alig van illata (és az sem illatanyagból származik).
- a bőrön kellemes használni, kivéve egy számomra zavaró tényező miatti okot.
- egész tisztának érzem magam a használata után.
- szerintem nem szárít, sőt. Bár én általában testápolózni szoktam utána.

Hátrányok:

- nem tudom mások hogyan vannak vele, de a szappan kicsit nyákosodik, mint egy kecskeszappan és réteget képez a kezeimen.
- én testen eddig kevésszer használtam csak, főleg kézre kenem és onnan nagyon nehéz lemosni.
- konkrétan meleg víz alatt kell levakarnom magamról a fehér réteget.

Na ez a fehér nyákos réteg ez zavar a kezeimen és sokszor érzem azt, hogy a csap elzárása (és a sok vakarás) után még mindig nyákosak az ujjaim, amit végül a törülközőbe szoktam törülni.

Addig volt jobb a helyzet, amíg együtt használtam a folyékony szappannal - kiegészítésképpen.
Engem ez a nyák annyira zavar, hogy 5 pontot nem is adok, csak négyet, de szerintem ezt leszámítva ez egy nagyon jó szappan és a testet talán még minimálisan hidratálja is, szóval ott jobb használni mint a kezeken, de ez csak az én véleményem.

Nem én vettem eddig, hanem egy rokonom, aki szerint ez drága termék, erre most azt látom, hogy csak 300 Ft.
Ha tényleg csak 300 Ft egy darab, akkor ár/érték arányban nagyon megéri az árát és hetekig tart elhasználni egyet, szóval jó vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

Ez egy jó szappan, de...

Előnyök:

- jó nagy és a fogása is kellemes.
- tetszik, hogy alig van illata (és az sem illatanyagból származik).
- a bőrön kellemes használni, kivéve egy számomra zavaró tényező miatti okot.
- egész tisztának érzem magam a használata után.
- szerintem nem szárít, sőt. Bár én általában testápolózni szoktam utána.

Hátrányok:

- konkrétan meleg víz alatt kell levakarnom magamról a fehér réteget.

Rien

2017. június 26.

Miután a bőrgyógyászom és a nőgyógyász is említette, hogy a kevesebb néha több a tisztálkodószerek használatánál, elkezdtem natúr szappan után nézni. Sajnos úgy vettem észre, hogy kevesebb helyen lehet ilyeneket kapni, mint az agyonreklámozott márkákat, amiket ha víz ér, szinte azonnal szétmállanak és nem feltétlenül érik meg az árukat, pluszban még a bőrt is szárítják, irritálnak. Hát ennél a szappannál ez nem így van: habzik, amennyire kell és a 150 grammos kiszerelésével tényleg sokáig elég, plusz az ára is megéri. Nem olvad szét víz hatására és még az intim helyek környékének tisztán tartására is alkalmas. Legalábbis az én érzékeny, fehér bőrömre nagyon jó, miközben az intim mosakodók egy idő után sorra irritációt okoztak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Fairy0124

2017. február 6.

Ekcémás bőrre nagyon jó, elmúlt és aztán nem is jött ki az ekcéma a kezemen. Azóta ilyen szappanokat használok sak (szín- és natúr szappanokat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

lacrymosa88

2016. április 21.

Kisfiam ekcémás bőre miatt felváltva használom a patikai fürdetővel, ettől is puha lesz a bőre, nem szárít, az illata nem erős, kellemes. Nem habzik annyira, jól oldódik a vízben, nekünk bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

geucsa

2015. november 25.

Nekem nagyon tetszik. Klasszikus szappan mindenféle sallang nélkül.
A formája is megfogott. Az is tetszik, hogy nagyobb, 150 g-os.
Az illata természetes alapszappan illat. Nem is értem az előttem szólót, mire gondol, hiszen az alapösszetevőknek is van egy illata. Nem kell ahhoz külön illatanyag, hogy valaminek illata legyen.
A szappan habja nagyon kellemes, lágy, krémes.
Jól tisztít és egyelőre azt sem vettem észre, hogy szárítana.
Nagyon tiszta érzésem van a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Nekem nagyon tetszik. Klasszikus szappan mindenféle sallang nélkül.
A formája is megfogott. Az is tetszik, hogy nagyobb, 150 g-os.
A szappan habja nagyon kellemes, lágy, krémes.
Jól tisztít és egyelőre azt sem vettem észre, hogy szárítana.
Nagyon tiszta érzésem van a használata után.

richardsp55

2013. szeptember 2.

Nekem nem vált be, szárít és fehér elszíneződést hagyott a bőrömön. Elvileg nem tartalmaz illatosítóanyagot, pedig van egy kis enyhe illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.