Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: narancs, jázmin, szerecsendió, szegfűszeg, pézsma

Illatcsoport: aromás-fűszeres

Unisex illat.

Lapo

2017. szeptember 19.

Valamiért régóta kíváncsi voltam a viszonylag régebbi Kapsule széria akár csak egyik tagjára is.. egyrészt nagyon tetszik a játékos, formabontó üvege, másrészt (egy kivétellel) eddig óriási csalódás volt a Karl Lagerfeld ma, a parfümériákban kapható újabb illatok utáni tapasztalatom..
Elképzelésem nincs, hogy ez mitől lenne unisex illat, nagyon fura lenne hölgyeken érezni. Szerintem abszolút egy kortalan (tinik kivéve),tavasztól őszig hordható citrusos/fűszeres férfi illat.. Nagyon picit érzek benne régi vágású illatvilágot, de ez számomra inkább előny. Tartóssága akár rendben is lehetne, de a hatósugarát, már a gyártó is jelzi az üveg elején egy "Light" felirattal.. :(
3.5 csillag szeretne ez lenni, de a márkai iránt érzett pozitív csalódás miatt felfelé kerekítettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.