Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Összetétel: cédrus, moha, szilva

Unisex illat.

Doridori

2019. október 12.

Nagyon jó kis illat, érdekes, nem tucatillat, és nagyon tartós.... kicsit olyan, vagy legalábbis engem arra emlékeztet, mintha a Miller Harris Fleur Oriental-t és a Calvin Klein Secret Obsession-t összekeverték volna.... : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Nessy

2015. március 7.

Szintetikus, de gyönyörű mély uniszex. Fahéjas szilva, tölgymoha, cédrus. Ennyi, és nem is akar több lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.