Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus

Összetétel: narancs, bergamot, fahéj, bors, jázmin, ámbra, benzoin, musk

edi74

2013. szeptember 12.

még nem írt róla senki? nemrégiben kipróbáltam. érdekes, hogy ciprusnak írják, szerintem orientális. nekem a kezdeti nagyon finom narancsos, karácsonyi jelleg után egy az egyben Opium. és megkockáztatom, még annál is finomabb! nagyon erős, tartós parfüm, finom ámbrás lecsengéssel. szép nagyon. használta valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.