Karl Lagerfeld

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Lip Lights szájfény krémes, gazdagon pigmentált színt biztosít, egész nap tartó szatén véghatással.

3 színárnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annasara82

2019. október 5.

Nagyon szeretem. A csomagolása tetszett meg nekem nagyon és az is, hogy van hozzá fény meg tükör. Miután felvittem az ajkaimra a könnyen kenhető(!) anyagot várok egy kicsit, majd egy zsepivel óvatosan leszedem a felesleget. Nem annyira tartós, így mondjuk, ha vacsorázni megyek, akkor nem ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Sophia00

2019. május 19.

Nagyon szeretem, igazi praktikus darab! Tetszik, hogy világít és van rajta kis tükör, így igazából bárhol és bármikor használható, precízen lehet felvinni. Én elég tartósnak találom. Szépek a színei is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

zsazsi1

2019. május 7.

A St. Tropez Sunset árnyalatot vettem meg, ami felkenve egy gyönyörű, fényes, barackos árnyalat. Sajnos nem sokáig örülhetek neki mert gyakorlatilag eltűnik a számról, bár ezt diszkréten, egyenletesen teszi. Nekem a csomagolása kicsit gagyi ezzel a fejjel, a led világítással jót akartak, de inkább zavaró, mint segítség. Akciósan vettem, de látom azóta online 70 %-os leárazásban van a D..ban. Őszintén szólva többet nem is ér. Csak azért 3 * mert a boldogult mester is cicás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.