Kat Von D

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   $35
Kiszerelés:   8 x 2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

8 magasan pigmentált rózsás árnyalatú szemhéjpúder, egymással jól keverhetőek. Limitált kiadás.

BloodoftheLamb

2019. október 21.

Elsőre kicsit egyhangúnak találtam a palettát, valahogy túl rózsaszín. A világos színeket nem igazán tudom kihasználni, de a Lolita és a sötétebbek valami csodálatosak, van valami igazán különleges bennük.
A minősége, pigmentaltsága kiváló, ugyan porol kicsit, de nagyon örülök, hogy végül rászantam magamat hogy megvegyem, szomorkodtam volna miatta, ha kiárusítjak, és utána döbbenek rá, hogy miről csúsztam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Amadea

2019. október 13.

Mindig szerettem volna valamit kipróbálni a márkától (igen, annak ellenére, hogy KVD szélsőségei nézetei az én idegeimet is borzolják), és amikor megláttam az első képeket a palettáról, tudtam, hogy ez lesz az. Január óta használom, az első alkalommal valamiért nem fogott meg, eladásra is majdnem felraktam, aztán elbizonytalanodtam, hiszen olyan szép... az első bizonytalankodás után szépen összeismerkedtünk és már nem válnék meg tőle, annak ellenére, hogy nem használom mindennap.
A külseje gyönyörű és felér hozzá a beltartalom is, nagyon pigmentált, könnyen eldolgozhatóak a színek. Kicsit porolnak, de nekem a magas pigmentációjú, szinte vajas-krémes festékek a kedvenceim és a Lolita megüti a mércét, ezért cserébe némi porolást megbocsátok. A szemem alá nem hullanak le látható szemcsék, az ecset szépen leadja a festéket a szemhéjamra, satírozni is jól tudom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

fanniblue

2019. október 1.

Gyönyörű a design és a színösszeállítás.
Nagyon pigmentáltak a festékek.
Egyetlen hátránya nálam, hogy a sötétebb színek kicsit foltosodnak. -ez egyéb KVD palettánál nem volt gond :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Gyönyörű a design és a színösszeállítás.
Nagyon pigmentáltak a festékek.

Laura16

2019. augusztus 1.

Csoda! Színek krémesek,pigmentáltak és tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Csoda! Színek krémesek,pigmentáltak és tartósak.

Brioche

2019. június 4.

Hatalmas szerelemre lobbantam, amikor megláttam a színeit. Ismét nem csalódtam, zseniális, gyönyörű, élénk, tartós, egymással csodálatosan kombinálható színek. Kicsit porzik, de nagyjából az összes kvd palettánál ezt tapasztaltam, szóval megszoktam, nem zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Mancsusz

2019. február 24.

Az olcsóbbik kartonos dobozból lett kivitelezve a csomagolás, bár én nem bánom, mert sokkal könnyebb és jobban lehet utazni vele. Maga a dizájn gyönyörű. A képekkel ellentétben a színek kicsit barnásabbak felvitel után, ettől függetlenül szépek. Konkrétan szemhéjfestékhez való alapot nem használok, csak az alapozót fixálom a szemhéjamon erősebben. A színek nagyon pigmentáltak, krémesek, egy kevéske is elég nagy felületre. Könnyen eldolgozható minden szín, azt kell mondjam szerintem a márkától ez a legjobb minőségű paletta.Tartós, bár ez minden Kat Von D palettáról elmondható. Nekem ez az abszolút kedvencem az összes palettám közül jelenleg. Egyszerű hétköznapi sminktől kezdve akár drámai hatást is elérhetünk vele. Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.