KVD Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Kat von D legújabb matt, tartós ajakrúzsa. Magasan pigmentált, hosszantartó hatás.

28 színben kapható

Ár: 3800 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: Új, Helyszín: ÚJPEST, fizetés: Kp vagy posta
Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick (mini)
Ár: 1500 Ft (+ posta) , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/Foxpost

vervoros

2021. július 20.

Több árnyalat is birtokomban van, sajnos némelyikből nem elég egy réteg. Ennek ellenére a kedvenc folyékony rúzsom, nagyon szeretem a formuláját, tartós, és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

oOHeidaOo

2021. március 15.

Imádom!
Rengeteg árnyalatát próbáltam, brutál tartósak és pigmentáltak. Én még nem tapasztaltam a foltosodást felvitelkor, csak a gyönyörű ajkakat.
Előtte vazelin/carmex, puhul a bőr, utána kicsit ledörzsizem ujjaimmal, majd finoman eltávolítom az ápolót, és utána kenem fel. Primerrel még nem próbáltam, anélkül is lerobbanthatatlan.
Egyedül a zsíros dolgok szedik le :)
Újravevős, mindig, örökké szerelem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Imádom!
Egyedül a zsíros dolgok szedik le :)
Újravevős, mindig, örökké szerelem <3

Victorias

2020. augusztus 19.

Ludwig árnyalatban van meg, a kedvenc barnás árnyalatom. Kezdő sminkelőként ez akadt először a kezembe folyékony rúzs terén, és imádom azóta is a könnyű felvitelét. Karácsonyi ebédre is vittem már, a tartóssága előtt le a kalappal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hannah11

2020. augusztus 10.

Nagyon tartós termék, mondjuk Kat Von D-től nem is lehet rosszra számítani. Sajnos az árnyalattal mellé lőttem, de legközelebbi Sephorás vásárlásom során biztosan venni fogok még egy párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Valami brutálisan hosszan tartó! Ha egyszer felviszi valaki, akkor használjon mellé minőségi olajos sminklemosót, mert nem jön le egykönnyen. Van benne anyag bőven, gyönyörű élénk színei vannak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Egyszerűen imádom!
Fenntartásokkal vettem meg az elsőt, azóta szerelem van.
A Sanctuary a signature színem lett, a Lolita rögtön mögötte áll a sorban, de van még vagy 5-6 színem belőle, teljesen ráfüggtem.
Nagyon jó formula, egy rétegben is szuper, szerintem jól lehet dolgozni az applikátorával. Ugyan kopik evéskor, de könnyű korrigálni és akár letörölni és újrakenni az egészet.

A Damned árnyalattól kicsit többet vártam, szegényt nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen nagyon foltos, de két vékony rétegben azért kivitelezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Egyszerűen imádom!
Fenntartásokkal vettem meg az elsőt, azóta szerelem van.

Amadea

2019. október 12.

Elveimet sutba dobva (nem szeretek bontott folyékony rúzst vásárolni) a zsibin vettem meg a Lolita II árnyalatot. A rúzs csomagolása nagyon szép, engem a hosszú applikátor nem zavar, pedig nem tartom magam olyannak, akinek halálbiztos keze van folyékony rúzsok tekintetében - szóval a formula nagyon jó, ill. nekem ez jön be: krémes, nem szárít, könnyű eloszlatni és gyorsan szárad, de a krémességénél fogva könnyű korrigálni, legalábbis ezt a közepesen sötét árnyalatot. Szépen bemattul, de marad egy pici fénye. A Jeffree rúzsokhoz hasonló a formulája, ami a kedvencem, ha lesz rá alkalmam, beszerzek még egy-két árnyalatot.
Akinek a Maybelline-féle lerobbanthatatlan folyékony rúzs a kedvence, ezt nem fogja szeretni, nálam egy szendvics+tea kombót se bír ki, de azt szeretem, ha egy rúzs maradványait szépen le tudom törölni és max. újrakenem az egészet, minthogy a maradványait a bőrömmel együtt kelljen lesikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

casa17

2019. augusztus 29.

Kettőnek vagyok szerencsés tulajdonosa :) Lolita és Outlaw.
Imádom, gyönyörűek, tartósak, szépen kopnak, picit szárít, de ez abszolút kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kettőnek vagyok szerencsés tulajdonosa :) Lolita és Outlaw.

mscintia

2019. augusztus 12.

Nagy szerelmem lett Róma, s az ottani Sephora-k is hasonlóan lenyűgöztek, Ophelia és Saint árnyalattal tértem haza. :) Majd egy hónappal később Velencében Lolita is az enyém lett. Úgy gondolom, két hónap távlatából releváns véleményt tudok mondani a szóban forgó termékről. Nagyon tetszik, hogy az üveg és az applikátor kecses, hosszúkás, szerintem nagyon könnyű emiatt felvinni a szájra. Kedvemre való, hogy nincs illata a terméknek, így nem kap el a hányinger (ellentétben a Lime Crime folyékony rúzsaival). A színek intenzívek és rendkívül hamar rászáradnak, precízen kell dolgozni, de ha az ember véletlenül túlhúz rajta, vagy bármi, akkor egyszerű letörölni, nem lerobbanthatatlan. Barátnőm esküvőjén közel 12 órát kibírt nekem lemászás nélkül (40 fokban, hortobágyi húsos palacsinta evése melett a vacsinál), de egy olajosabb kaja sajnos hamarabb leviszi. Ennek ellenére könnyedén lehet ráépítani a kopásra, lemosni pedig nagyon egyszerű. Jó hír, hogy rengeteg árnyalatban kapható: extrémtől visszafogottig, bár én örülnék neki, ha számos nude árnyalatból lenne bővítés. Ha külföndön jártok érdemes csekkolni a Sephorakat, Velencében 30%-os kedvezmény volt a KVD rúzsokra. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Madi

2019. június 7.

Traviesa - Szinte világító, narancsos-piros, igazán gyönyörű szín. Kissé zavaró a pici fejű applikátor, de főleg a hosszú nyél, sokkal precízebb mozdulat lenne lehetséges egy rövidebbel. Sajnos ha az applikátorral viszem fel, borzasztóan csíkoz és hiába kentem fel egy második réteget is, a fedése így sem teljes és még foltos is. Második alkalommal a körvonalakat ajakecsettel csináltam és csak a szám többi részét applikátorral, így (két rétegben) teljesen vállalható eredményt kaptam. Gyorsan szárad, utána nem hagy nyomot.
Tartósságát tekintve nem rossz, de nem is ámulatba ejtő. 5 óra után első ránézésre semmi gond nem volt vele, viszont mosolygásnál látszott, hogy némileg megrepedezett. Ezalatt az 5 óra alatt ettem egy lángost (evőeszközzel), meg egy fagyit, ezeket egészen jól bírta. Sajnos kényelem szempontjából nem tökéletes, azért érezni, hogy van rajtunk valami és picit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.