KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kat Von D

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Kat von D legújabb matt, tartós ajakrúzsa. Magasan pigmentált, hosszantartó hatás.

28 színben kapható

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick - Lolita
Ár: 5500 Ft , Eladó: dettiii
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Stadionoknál, Foxpost, posta

mbernadettr

2018. december 11.

Nagyon szeretem használni, kellemes, jó, hosszan tartó, mint a Jeffree vagy LimeCrime rúzsaim:)
Egy Melancholia árnyalatom van, rózsaszínes, kellemes, szép színe van.
Nagyon várom, hogy vásároljak még!:)

mbernadettr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Egy Melancholia árnyalatom van, rózsaszínes, kellemes, szép színe van.
Nagyon várom, hogy vásároljak még!:)

lydiadeathtrance

2018. október 21.

Több árnyalatot használok én is és nagyon szeretem. Amióta ezeket használom, el is felejtettem, hogy létezik a világon ajakír, mivel semmi szükségem rá. Nekem nem szárít, nagyon kellemes viselni (mother, ludwig), susperia is jó volt, a melancholia árnyalat nem a legjobb...foltos is, így önmagában nem a legjobb választás. Az orrfújást ezek sem bírják, illetve evés, ivás alkalmával kopnak, de nekem bevált nagyon a formula, abszolút kellemes viselni egész nap.

lydiadeathtrance
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

thisisnorah

2018. október 12.

Legjobb liquid lipstick amit valaha használtam! Nekem az ophelia és a bow and arrow színekben van meg. Az előbbit szerintem életem végéig újra fogom venni ,mert a legszebb nude árnyalat. Könnyű viselni, nem kopik, bírja az evést-ivást. Nálam simán veri a kylie és fenty szájfényeket.

thisisnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Ezen a ponton nagyon sokféle folyékony rúzst kipróbáltam már és amennyire szerettem ezt az elején, annyira nem tudom már elviselni magamon. ÖSszesen olyan 3-4 féle árnyalat volt meg belőle, de végül mindet eladtam. Az extrém tartósságnak nagy ára van, engem rettenetesen szárított. Az olajos kajákat nyilván ez sem bírja ki. Az extrém neonos árnyalatok nem teljesen fednek egy rétegben. Az applikátor túl picike. Itthon nem kapható, ezért csak jó sok pénzért lehet rendelni és mindent online kell eldönteni, ami nálam szintén minuszpont. Az ára sem éppen baráti, most már biztos nem vennék ilyet.

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

r3gina

2018. szeptember 22.

UPDATE: Azóta beszereztem egy új árnyalatot az exorcism-t. HÁT. Foltosan lehet felvinni, nehéz és a levegővételtől is kopik. Ez az árnyalat kb egy erős hármas, így összegezve muszáj lerontanom a pontozásomat. :(

nagyon nagyon szeretem. egy tökéletes nude árnyalatom van (bow n arrow) és elégedett vagyok vele. A rúzs tartós és jó állagú, az applikátor nagyon puha, bár a szerintem túl hosszú, de ez nem von le a termék értékéből. *ötös*

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

mautika

2018. augusztus 19.

A lolita és a santa sangre árnyalatok tulajdonosa vagyok. A santa sangre brutálisan pigmentált, és a tartóssága is verhetetlen, illetve szerintem a tökéletes piros rúzs. Viszont a lolita nekem nagyon gyenge, nehéz egyenletesen felvinni és könnyen kopik, ezért mínusz egy csillag.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

pindurmau

2018. augusztus 5.

Lolita van meg. Imádom, mert könnyű az állaga nem kellemetlen viselni, de szerintem abszolút nem tartós, ez nálam azt jelenti, hogy kisebb evés-ivás és már nincs ott, de legalább egyenletesen kopik, így nincs az, hogy marcangokban marad ott és benned van a kényszer, hogy tükörbe nézz kaja után :D könnyű kijavítani, szerintem sem fed egyenletesen elsőre, azért még kíváncsi vagyok, hogy más árnyalatok milyenek :) mert ezt tényleg nagyon jó viselni és hallottam mástól is, hogy pont a Lolita viselkedik így, ahogy fenn leírtam,de lehet a többi tartósabb :)

pindurmau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

bekobetti

2018. július 31.

Matt lipstickből a legjobb, amit kipróbáltam. Több szín boldog tulajdonosa vagyok... könnyű használni,szépen fed, javítható, még egy könnyebb étkezést is simán elbír. Evés nélkül egész nap le se jönne komolyan. Egyáltalán nem szárítja a számat, mindennapos használat mellett se, és ez az egyetlen lipstick amit száradás után nem érzek a számon. Mintha ott se lenne, semmi maszkos-rúzsos érzés. Bajban leszek, ha hazaköltözik a beszerzőm külföldről, merthogy minden ami jó, itthon nem kapható :-(

bekobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

ddominikaa

2018. július 20.

Outlaw árnyalatban van meg. Szépen pigmentált, jól fed és annyira könnyű viselet, hogy nem is szoktam érezni, ha rajtam van. Egyenletesen kopik és könnyű kijavítani.

ddominikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

greta333

2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Csomagolásától nem vagyok elájulva, de tetszik, hogy ilyen kis vékony,magas. Applikátorát szeretem, én könnyen tudok vele dolgozni. Állaga nem túl folyékony, de elég pigmentált, így elég kevés elég egy applikációhoz. Tartóssága nem a legjobb, étkezést egyáltalán nem éli túl. Viszont nagyon kényelmes, nem túlságosan szárító formula, az ajkakon nem adja ki annyira a rácokat. Illata nincs, vegán és cruelty free.
Ludwig rajtam egy világos, kissé rózsaszímes nude. Egyenletesen felvihető, viszont tapasztalataim szerint ennek a leggyengébb a tartóssága.
Bow n Arrow kicsit sötétebb, hidegebb tónusú nude. Úgy érzem ezt csak megfelelő hidegebb-tónusú sminkkel tudom használni, de akkor viszont nagyon jól mutat. Ennél az árnyalatnál sokszor tapasztalatom, hogy nehéz egyenletesen felvinni. Emiatt nem a kedvencem...
Lovecraft egy rózsaszínes árnyalat.Nem vagyok oda a rózsaszín rúzsokért, de ez még abszolút a hordható kategóriába nálam, mert van benne egy kis mauve is. Tartóssága szuper, egyenletes az applikáció, kényelmes a viselése.
Lolita a legnépszerűbb szín, de nekem ez vált be a legkevésbé. Egyszerűen nem tudom egyenletesen felvinni. Egyébként színe nagyon szép. Inkább eladtam.
Lolita II a kedvencem eddig, imádom. Gyönyörű terrakotta, kicsit narancsos szín. Kényelmes, tartós, egyenletes. Egyszer egy egész estét kibírt a számom, úgyhogy engem meggyőzött.
Összességében nem gondolom, hogy ez a világ legeslegjobb folyékony rúzsa, viszont az én kritériumjaimnak abszolút megfelel, így nálam abszolút kedvenc. (Jeffree Star és Huda folyékony rúzsok mellett első helyen áll)
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.