Kat Von D

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Kat von D legújabb matt, tartós ajakrúzsa. Magasan pigmentált, hosszantartó hatás.

28 színben kapható

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre
Ár: 4500 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost

r3gina

2018. szeptember 22.

UPDATE: Azóta beszereztem egy új árnyalatot az exorcism-t. HÁT. Foltosan lehet felvinni, nehéz és a levegővételtől is kopik. Ez az árnyalat kb egy erős hármas, így összegezve muszáj lerontanom a pontozásomat. :(

nagyon nagyon szeretem. egy tökéletes nude árnyalatom van (bow n arrow) és elégedett vagyok vele. A rúzs tartós és jó állagú, az applikátor nagyon puha, bár a szerintem túl hosszú, de ez nem von le a termék értékéből. *ötös*

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

mautika

2018. augusztus 19.

A lolita és a santa sangre árnyalatok tulajdonosa vagyok. A santa sangre brutálisan pigmentált, és a tartóssága is verhetetlen, illetve szerintem a tökéletes piros rúzs. Viszont a lolita nekem nagyon gyenge, nehéz egyenletesen felvinni és könnyen kopik, ezért mínusz egy csillag.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

pindurmau

2018. augusztus 5.

Lolita van meg. Imádom, mert könnyű az állaga nem kellemetlen viselni, de szerintem abszolút nem tartós, ez nálam azt jelenti, hogy kisebb evés-ivás és már nincs ott, de legalább egyenletesen kopik, így nincs az, hogy marcangokban marad ott és benned van a kényszer, hogy tükörbe nézz kaja után :D könnyű kijavítani, szerintem sem fed egyenletesen elsőre, azért még kíváncsi vagyok, hogy más árnyalatok milyenek :) mert ezt tényleg nagyon jó viselni és hallottam mástól is, hogy pont a Lolita viselkedik így, ahogy fenn leírtam,de lehet a többi tartósabb :)

pindurmau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

bekobetti

2018. július 31.

Matt lipstickből a legjobb, amit kipróbáltam. Több szín boldog tulajdonosa vagyok... könnyű használni,szépen fed, javítható, még egy könnyebb étkezést is simán elbír. Evés nélkül egész nap le se jönne komolyan. Egyáltalán nem szárítja a számat, mindennapos használat mellett se, és ez az egyetlen lipstick amit száradás után nem érzek a számon. Mintha ott se lenne, semmi maszkos-rúzsos érzés. Bajban leszek, ha hazaköltözik a beszerzőm külföldről, merthogy minden ami jó, itthon nem kapható :-(

bekobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

ddominikaa

2018. július 20.

Outlaw árnyalatban van meg. Szépen pigmentált, jól fed és annyira könnyű viselet, hogy nem is szoktam érezni, ha rajtam van. Egyenletesen kopik és könnyű kijavítani.

ddominikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

greta333

2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Csomagolásától nem vagyok elájulva, de tetszik, hogy ilyen kis vékony,magas. Applikátorát szeretem, én könnyen tudok vele dolgozni. Állaga nem túl folyékony, de elég pigmentált, így elég kevés elég egy applikációhoz. Tartóssága nem a legjobb, étkezést egyáltalán nem éli túl. Viszont nagyon kényelmes, nem túlságosan szárító formula, az ajkakon nem adja ki annyira a rácokat. Illata nincs, vegán és cruelty free.
Ludwig rajtam egy világos, kissé rózsaszímes nude. Egyenletesen felvihető, viszont tapasztalataim szerint ennek a leggyengébb a tartóssága.
Bow n Arrow kicsit sötétebb, hidegebb tónusú nude. Úgy érzem ezt csak megfelelő hidegebb-tónusú sminkkel tudom használni, de akkor viszont nagyon jól mutat. Ennél az árnyalatnál sokszor tapasztalatom, hogy nehéz egyenletesen felvinni. Emiatt nem a kedvencem...
Lovecraft egy rózsaszínes árnyalat.Nem vagyok oda a rózsaszín rúzsokért, de ez még abszolút a hordható kategóriába nálam, mert van benne egy kis mauve is. Tartóssága szuper, egyenletes az applikáció, kényelmes a viselése.
Lolita a legnépszerűbb szín, de nekem ez vált be a legkevésbé. Egyszerűen nem tudom egyenletesen felvinni. Egyébként színe nagyon szép. Inkább eladtam.
Lolita II a kedvencem eddig, imádom. Gyönyörű terrakotta, kicsit narancsos szín. Kényelmes, tartós, egyenletes. Egyszer egy egész estét kibírt a számom, úgyhogy engem meggyőzött.
Összességében nem gondolom, hogy ez a világ legeslegjobb folyékony rúzsa, viszont az én kritériumjaimnak abszolút megfelel, így nálam abszolút kedvenc. (Jeffree Star és Huda folyékony rúzsok mellett első helyen áll)
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.

bogiis

2018. július 3.

Imádom! Nekem a Lolita árnyalatban van meg és mivel nem sminkelek erősen, nekem a hétköznapokra kicsit sok, de alkalmakra mindig ezt használom. Hihetetlenül tartós, és ha kitapasztalja az ember, hogy mennyit kell belőle felvinni, nem is érezni, hogy az ajkakon van.

bogiis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Barby15

2018. június 18.

Lolita árnyalatban van meg.Nagyon kényelmes viselet,nem szárítja az ajkakat,nem is érzed hogy rúzs van a szádon.Tartóssága átlagos,evésnél kopik(ez függ az ételtől is).Nagyon jó kis rúzs.

Barby15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

pink sunrise

2018. június 16.

Lovesick és Bow and Arow árnyalatban vettem meg( a Lovesick-et már kétszer is) Gyönyörű lilás rózsaszín, a másik meg egy őszies, barnás szín. Nem sok rúzs van ami lerobbanthatatlan, de ez minden várakozásom fölűlmúlta :) Gyakran keverem is a két szint, és úgy egy gyönyörű harmadik árnyalat a végeredmény. Mostanában rámjött a sminkuccok kiszelektálása, és az sok mindent elmond hogy folyékony rúzsok közül csak ezt a kettőt tartottam meg. Magasra tette a mércét ;)

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Tortua

2018. június 11.

Két árnyalatom van ebből a rúzsból, a Sinner ami egy sötétlila árnyalat, illetve a Plan 9 ami zöld színű. Mindkettő azonosan magas fedésű, egy réteg elég belőle és egyik sem csíkoz. A rúzs gyorsan szárad, ami után teljesen matt és transfer proof lesz. Az én ajkaimat egyik sem szárítja és nem másznak sehova sem addig amíg olajjal nem találkoznak. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Tortua
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.