KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kat Von D

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Kat von D legújabb matt, tartós ajakrúzsa. Magasan pigmentált, hosszantartó hatás.

28 színben kapható

Ár: 5.500,- Ft + postaköltség , Eladó: ViKimi
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barby15

2018. június 18.

Lolita árnyalatban van meg.Nagyon kényelmes viselet,nem szárítja az ajkakat,nem is érzed hogy rúzs van a szádon.Tartóssága átlagos,evésnél kopik(ez függ az ételtől is).Nagyon jó kis rúzs.

Barby15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

pink sunrise

2018. június 16.

Lovesick és Bow and Arow árnyalatban vettem meg( a Lovesick-et már kétszer is) Gyönyörű lilás rózsaszín, a másik meg egy őszies, barnás szín. Nem sok rúzs van ami lerobbanthatatlan, de ez minden várakozásom fölűlmúlta :) Gyakran keverem is a két szint, és úgy egy gyönyörű harmadik árnyalat a végeredmény. Mostanában rámjött a sminkuccok kiszelektálása, és az sok mindent elmond hogy folyékony rúzsok közül csak ezt a kettőt tartottam meg. Magasra tette a mércét ;)

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Tortua

2018. június 11.

Két árnyalatom van ebből a rúzsból, a Sinner ami egy sötétlila árnyalat, illetve a Plan 9 ami zöld színű. Mindkettő azonosan magas fedésű, egy réteg elég belőle és egyik sem csíkoz. A rúzs gyorsan szárad, ami után teljesen matt és transfer proof lesz. Az én ajkaimat egyik sem szárítja és nem másznak sehova sem addig amíg olajjal nem találkoznak. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Tortua
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

DorothyHK

2018. június 5.

Nosferatu árnyalatnak voltam tulajdonosa. Végül itt eladni kényszerültem mivel nekem ez az árnyalat túl sötétnek bizonyult. Ennek ellenére mindenképpen be fogok szerezni egy másik árnyalatot ugyanis nem tudom kiverni a fejemből ennek a terméknek a hihetetlen tartósságát. Emlékszem, mikor kipróbáltam alig tudtam lesuvickolni sminklemosóba áztatott vattapamaccsal. Ilyen szempontból még az ABHt és Too faced melted mattejét is túl szárnyalta. Abszolút megéri az árát!

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

kinga53315

2018. május 31.

Kat von D tetováló műsorát kiskorom óta néztem, és amikor megláttam, hogy van saját sminkmárkája tudtam, hogy kell valami tőle. Így esett a választás erre a rúzsra. Két árnyalat is megvan, a Lolita és a Bow n arrow. Sajnos a Bow n arrow annyira nem az én színem, de a Lolita annál inkább. Nagyon tartósak, szépen lehet velük dolgozni, nem kell hozzájuk szájceruza. Van jópár rúzsom, de a Lolita benne van a két legnagyobb kedvencem között(másik a mac-velvet teddy) amit mindenképp újraveszek ha elfogyna. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

kinga53315
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

stiles

2018. május 10.

A Lolita II van meg, imádom, gyönyörű meleg barnás-narancsos nude színe van :) Nem "everlasting", de sokáig tart, nem szárít annyira, mint más folyékony rúzsok, lehet rétegezni anélkül, hogy összecsomósodna, pigmentált. A csomagolása is nagyon szép, az ára sem vészes. Picit oxidálódik a fevitele után, illetve pár percig még ragacsos, nem szárad azonnal. Amit nem szeretek benne, az applikátora - túlságosan hosszú, úgy érzem, túl messze fogom, mint egy satírozóecsetet, nem tudok vele annyira pontosan dolgozni. Ez csak akkor zavar, ha sietek, amúgy meg ecsettel szoktam felvinni, ha ráérek. Kár, hogy itthon nem lehet kapni ezt a márkát, amit eddig Kat Von D-től próbáltam, mind fantasztikus termék volt.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Nicole97

2018. április 11.

Az Outlaw nevű árnyalat van meg, nagyon tetszik a csomagolása. Maga a rúzs nagyon szépen pigmentált, elég tartós is, evést, ivást egész jól bírja, viszont kicsit szárít, nem a legkényelmesebb matt rúzs, azok közül, amiket eddig próbáltam.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Adrika91

2018. március 28.

Nekem a Mother árnyalat van meg. Nagyon szép mályvás rózsaszín színe van. Nem szárítja olyan vészesen ki a számat és tartós is, ennek ellenére csak alkalmakon vagy akkor teszem fel ha tudom, hogy nem kell olyan sokáig rajtam lennie mert nagyon száraz a szám, egy egész napot nem bírnék ki benne.

Adrika91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

mellcsiii

2018. március 5.

Alig vártam, hogy eljussak végre egy Sephorába, ez volt az első dolog amiért nyúltam! Az Ophelia árnyalat jött velem, mindenképp egy nude színt akartam, hogy minél jobban ki tudjam használni és hát.... ez igaz szerelem! Egyszerűen fantasztikus! Ég és volt egy drogériás folyékonyrúzshoz hasonlítva. Volt már elég sok, és azt hittem vannak jóminőségűek is a birtokomban.. hát nem. Ennek tökéletes az állaga, viszonylag gyorsan szárad, de könnyű vele dolgozni, nem szárítja az ajkam, borzasztó tartós és a pigmentáltsága brutális, pedig világos szín. Biztos vagyok benne, hogy venni fogok még... szerintem a 20€ nem pénz érte...

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Ninus

2018. február 16.

Római Sephora-ban vettem, még csak egy hete használom, de már most imádom! Beloved árnyalatban van meg, nem az a nude rózsaszín de nem is az a rikító. 6órát simán kibír, hiába ettem-ittam. Persze kopik, de nem olyan feltünően és szépen. Minimálisan szárít, aláhidratálással kiküszöbölhető. IMÁDOM
Kár, hogy itthon nem árulják a boltokban, jobban szeretem kipróbálni a színt, mint az interneten megvenn.. :(

Ninus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.