KVD Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Kat von D legújabb matt, tartós ajakrúzsa. Magasan pigmentált, hosszantartó hatás.

28 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

redlips88

2023. július 23.

Egyszerűen odavagyok a KVD liquid lipstickekért. Gyönyörű szín, matt finish, nem kenődik és nagyon tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 23.

krikikirk

2023. június 20.

a fekete Witches van meg, mi más. egy kedves KM-ástól. (aki elhozta nekem a sephora kincsét, sosem jutottam volna el oda.)
max a kedvenc kávézómig fogok benne elmenni, elég spooky, pláne az én fogazatom természetes színével. azt még nem tudom, hogyan kellene a belső szájszínemmel elegyengetnem (?), vagy sztájlolnom (a hippi és a natúr cuccok azonnal buknak vele), de azt már igen, hogy óvatosan kell felrakni, külön-külön megszárítgatni az ajkakat, utána meg.. bármit. igen, a zsíros dolgok leszedik, egyébként nagyon tartós. nem kifejezés. :) van rá holo szájfényem is, sima is, kísérletezni is fogok :) egyelőre meg kell tanulnom ügyesebben feltenni, mert nagyon nagy hangsúly van a feketével a szájszéleken és a finom vonalakon..
enyhén szólva nem vagyok még sminkszakértő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

enyhén szólva nem vagyok még sminkszakértő :)

Honorka22

2022. május 18.

Az elsõ ilyen folyékony rúzs használata után egybõl szerelem lett. Azóta már több színt is beszereztem. Eddigi legjobb minõségū folyékony rúzsom. Nagyon szép és egyedi színek vannak. Könnyū kezelni, nem folyik el semerre, szájceruza nélkül is csodásan megmarad. Tartós, iszogatástól nem kopik le, és a kaják közül is csak a zsírosabbak szedik le a szám belsõ felérõl a rúzst. Lehet rétegezni akár késõbb is, nem kukacosodik. Az elsõ kenéssel már szépen befedi a számat a rúzs és nem szükséges második réteg, jól pigmentált. Kicsit szárítja a számat, de ha jól van hidratálva azzal sem lesz gond. Ha reggel felrakom és nem egy hamburger az ebédem akkor az egész napot átvészeli úgy, hogy nem kell újra kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

vervoros

2021. július 20.

Több árnyalat is birtokomban van, sajnos némelyikből nem elég egy réteg. Ennek ellenére a kedvenc folyékony rúzsom, nagyon szeretem a formuláját, tartós, és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

oOHeidaOo

2021. március 15.

Imádom!
Rengeteg árnyalatát próbáltam, brutál tartósak és pigmentáltak. Én még nem tapasztaltam a foltosodást felvitelkor, csak a gyönyörű ajkakat.
Előtte vazelin/carmex, puhul a bőr, utána kicsit ledörzsizem ujjaimmal, majd finoman eltávolítom az ápolót, és utána kenem fel. Primerrel még nem próbáltam, anélkül is lerobbanthatatlan.
Egyedül a zsíros dolgok szedik le :)
Újravevős, mindig, örökké szerelem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Imádom!
Egyedül a zsíros dolgok szedik le :)
Újravevős, mindig, örökké szerelem <3

Victorias

2020. augusztus 19.

Ludwig árnyalatban van meg, a kedvenc barnás árnyalatom. Kezdő sminkelőként ez akadt először a kezembe folyékony rúzs terén, és imádom azóta is a könnyű felvitelét. Karácsonyi ebédre is vittem már, a tartóssága előtt le a kalappal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hannah11

2020. augusztus 10.

Nagyon tartós termék, mondjuk Kat Von D-től nem is lehet rosszra számítani. Sajnos az árnyalattal mellé lőttem, de legközelebbi Sephorás vásárlásom során biztosan venni fogok még egy párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Valami brutálisan hosszan tartó! Ha egyszer felviszi valaki, akkor használjon mellé minőségi olajos sminklemosót, mert nem jön le egykönnyen. Van benne anyag bőven, gyönyörű élénk színei vannak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Egyszerűen imádom!
Fenntartásokkal vettem meg az elsőt, azóta szerelem van.
A Sanctuary a signature színem lett, a Lolita rögtön mögötte áll a sorban, de van még vagy 5-6 színem belőle, teljesen ráfüggtem.
Nagyon jó formula, egy rétegben is szuper, szerintem jól lehet dolgozni az applikátorával. Ugyan kopik evéskor, de könnyű korrigálni és akár letörölni és újrakenni az egészet.

A Damned árnyalattól kicsit többet vártam, szegényt nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen nagyon foltos, de két vékony rétegben azért kivitelezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Egyszerűen imádom!
Fenntartásokkal vettem meg az elsőt, azóta szerelem van.

Amadea

2019. október 12.

Elveimet sutba dobva (nem szeretek bontott folyékony rúzst vásárolni) a zsibin vettem meg a Lolita II árnyalatot. A rúzs csomagolása nagyon szép, engem a hosszú applikátor nem zavar, pedig nem tartom magam olyannak, akinek halálbiztos keze van folyékony rúzsok tekintetében - szóval a formula nagyon jó, ill. nekem ez jön be: krémes, nem szárít, könnyű eloszlatni és gyorsan szárad, de a krémességénél fogva könnyű korrigálni, legalábbis ezt a közepesen sötét árnyalatot. Szépen bemattul, de marad egy pici fénye. A Jeffree rúzsokhoz hasonló a formulája, ami a kedvencem, ha lesz rá alkalmam, beszerzek még egy-két árnyalatot.
Akinek a Maybelline-féle lerobbanthatatlan folyékony rúzs a kedvence, ezt nem fogja szeretni, nálam egy szendvics+tea kombót se bír ki, de azt szeretem, ha egy rúzs maradványait szépen le tudom törölni és max. újrakenem az egészet, minthogy a maradványait a bőrömmel együtt kelljen lesikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)