Kat Von D

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vjudit10, Módosítva: 2019. november 19.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Megújult változat!

Krémes állagú, könnyen felvihető szájfény, amely pár másodperc alatt drámai színt kölcsönöz az ajkaknak.  Erőssen pigmentált, tartós készítmény E- vitaminból, napraforgómagból származó természetes hidratáló összetevőkből áll.

26 árnyalatban kapható

Vjudit10

2019. november 18.

A legjobb folyékony rúzs, amit valaha használtam. Egész nap fent marad, könnyen felvihető, gyorsan szárad.
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Imádom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.