Kat Von D

Ár:   $21   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   $21
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

• akár 10 órán át tartós
  • kellemes viseletet nyújt
  • antioxidáns hatású C és E vitaminokkal dúsítva
  • créme brulée illattal

CSERE is - Kat Von D Studded Kiss Lipstick CSOMAGBAN!
Ár: 9.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbáltak, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 5999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Aryaa

2019. november 3.

Két minim van belőle. Szeretem is meg nem is. Kicsit szárít, de az biztos, hogy beutál tartós. Szépen kopik. A színeik is nagyon szépek, de valami mégis van, ami miatt nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

dunaimano

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, szép színe van. Kissé száraz, de krémes, ez gondolom a matt színe miatt, mégsem szárítja ki a számat, bár én minden este jó erősen hidratálom. Tartós, evés alatt is egész szépen megmarad, mondjuk nekem sikerül a szalvétával letörölnöm kaja végén a maradékot, ugyan nem direkt, de legalább látom, hogy a szalvétára került, és tényleg nem ettem-ittam le. Ha valaki ügyesebb, mint én, akkor evés-ivás-szalvétázás után sem kell feltétlenül újrakennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

VanillaBlossom

2019. március 21.

Kontra:
1. Az evészetet nem bírja.
2. A száraz részeket brutál kiemeli.
Pro:
1. Gyönyörü, kreatív és masszív csomagolás.
2. Cruelty free, stb...
3. Ha az evészetet nem is, de egy kávézást simán kibír.
4. Tartós, krémes, szépen fed, szépen kopik. Szóval az állaga kiváló egy krémrúzshoz képest.
5. Ütõsek a színek, extrém - hétköznapi - minden van.

(A Backstage Bambit vettem meg, de csak egy akció miatt. Sokáig hozzá sem nyúltam, mostanra viszont nagyon megkedveltem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Kontra:
1. Az evészetet nem bírja.
2. A száraz részeket brutál kiemeli.
Pro:
1. Gyönyörü, kreatív és masszív csomagolás.
2. Cruelty free, stb...
3. Ha az evészetet nem is, de egy kávézást simán kibír.
5. Ütõsek a színek, extrém - hétköznapi - minden van.

Anne74

2019. március 13.

Kellemes és csodás viselet. Jól fed és gyönyörű szín. Nem vártam ilyen hatást... Kellemesen csalódtam... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

lexyweaver

2019. január 20.

Egy mini nude szettem van meg ebből a rúzsból. Szerintem nem igazán nude színek vannak benne, de én ennek csak örülök. (Ajándékba kaptam) Gyönyörű, viszonylag tartós rúzsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Három mini és egy normál méretű van nálam aktív használatban. Imádom őket. A csomagolás eszméletlen szép és jó minőségű. Ami benne van maga a csoda, krémes, remekül pigmentált és tartós valamint nem szárítja az ajkaim ami kész csoda. Drága és macerás beszerezni, de nekem nagyon megérte. A színek pedig csodálatosak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

yolandi

2018. február 17.

Eszméletlenül meg vagyok vele elégedve. Igaz, nem őt akartam megvenni, hanem a liquid társát, de nem volt azokban a színekben, amiket kinéztem (Hawkwind, Bow 'n' Arrow). Nem egy Kylie tartósság, de ha azt nézem, hogy krémrúzsról van szó, bőven hozza az elvártakat. Átszámolva pedig ilyen ár, nem sok érte egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Eszter06

2017. november 30.

Nagyon jó kémes az állaga szép a fedése és nekem tartós is. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nagyon jó kémes az állaga szép a fedése és nekem tartós is. Nagyon szeretem.

draculina

2017. szeptember 15.

Poe árnyalatban van meg, ami egy kék szín piros csillámokkal és eszméletlen jól néz ki, az illata is nagyon kellemes. Viszont nem a letartósabb rúzs, hamarabb lejön mint pár olcsóbb társa, de legalább egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

imcsi

2017. augusztus 12.

Gyönyörű színekben lehet kapni, precíz és krémes, kellemes viselni, viszont tartósnak nem mondanám. Másfél óra beszélgetés után nekem középen teljesen lejött. Nagy plusz, hogy a Kat Von D egyáltalán nem kísérletezik állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag