Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos

Összetétel: pink bors, barack, jázmin, frangipani, mósusz, pacsuli

moonlitnight

2016. március 15.

Pocsék, bors és rózsa.

up: És továbbra is az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Pocsék, bors és rózsa.

up: És továbbra is az.

Pampilla

2014. szeptember 7.

Próbálgatom egy ideje.
Tavasszal: olyan semmilyen.
Nyáron,hőségben: semmilyen de inkább fullasztó.
Ősszel: fura meghatározás,de mintha gázszagot is éreznék benne.
Hát nem igazán lettünk jóban,pedig az üvege kifejezetten tetszett,jó formája van,és mivel ez egy Summer Edition,gondoltam egy könnyed nyári kis virágillat.
Kár érte,én tényleg akartam szeretni.
Majd ilyen rohangálós,vásárlós,munkábajárós napokon azért elfújkodom,de nem fogok sírni érte ha elfogy....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Próbálgatom egy ideje.
Tavasszal: olyan semmilyen.
Nyáron,hőségben: semmilyen de inkább fullasztó.
Ősszel: fura meghatározás,de mintha gázszagot is éreznék benne.
Kár érte,én tényleg akartam szeretni.

Zanzara

2014. április 18.

Akciósan jutottam hozzá a Rossmannban. Nagyon kellemes, kedves szolid kis virágillat, mindennapokra tökéletes viselet. Szerintem a jázmin benne a legdominánsabb, napközben szépen szelídül, nem egy hivalkodó illat. Tartósságával sincs semmi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.