Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetétel: pacsuli, szantál,bors, szerecsendió,frézia, kiara tömjén, fás jegyek, gyömbér, pézsma, ámbra, olibanum

csere is Kate Moss Velvet Hour EDP
Ár: 2500 , Eladó: andrea91
Állapot: képen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint Astoria/Kálvin tér/Wesselényi utca vagy +posta; ajánlott postán maradó küldemény 685 Ft, foxpost 999 Ft.
Ár: 10000 Ft , Eladó: ani10
Állapot: 30ml/25, Helyszín: Debrecen, fizetés: Ajánlott postán maradóval v foxposttal+800Ft.

andrea91

2018. november 12.

Meglepően nagyon jó. 0 celeb illat beutes. Kicsit érzek benne egy ilyen borderline maszkulin jelleget, de sohasem esik át egyik oldalra sem, így pont nem a csajos csajok illata, de baromi szexi. Kicsit féltem hogy kapar majd benne a bors, de nem!szépen összesimulnak a jegyek

(Sovány vigasz az ára miatt, de a neela vermeire mohur hasonlít rá.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

(Sovány vigasz az ára miatt, de a neela vermeire mohur hasonlít rá.)

TimyeK

2018. július 18.

Annyira jó volt ez a parfüm, ráadásul akcióban 1990 Forintért jutottam hozzá mindig. Kicsit tényleg maszkulin, fűszeres, nekem a nyári éjszakák jutnak eszembe róla. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

pomme

2017. december 13.

Nem egy kimagasló alkotás, olyan "Kate light". Szerintem nagyon hasonlít az EDP-re és az EDT-re is, csak virág nélkül. Azt gondoltam, hogy pont a virág hiánya miatt majd valami brutál cucc lesz, de nem. Ezek szerint mindkét Kate ereje a rózsában van :) Mindennapra használnám legszívesebben, mert jól hozza a Kate hangulatát, de nem annyira erős. Melegebb időben vagy nappalra sokkal jobb választás ez szerintem. Egyetlen visszatartó erő, hogy csak 20 ml-m van belőle és nem szándékozok a közeljövőben még egy vagyont fordítani a forgalomból kivont parfümökre.
Nahát-nahát, eddig ez az egyetlen pacsulis parfüm, amit ha víz ér, nem lesz ordenáré mocsaras hamutál szagú rajtam. Ellenben nagyon szépen édesedik-szantálosodik idővel. Azt hiszem, veszek belőle még, ha találok reális áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

FrostJaina

2017. október 28.

Annyira imádtam. Elszomorit, hogy már nem lehet kapni sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Annyira imádtam. Elszomorit, hogy már nem lehet kapni sehol :(

freja94

2017. április 20.

Oh, imádtam ezt az illatot! Számtalan parfümöt próbáltam, de ez maradt máig a kedvencem, kishíján sírvafakadtam, amikor újra akartam vásárolni és rájöttem, hogy sehol nem kapható. Iszonyúan tartós volt, maga az illat pedig tökéletesen szexi, ha ezzel fújtam magam, elárasztott valami instant vadmacskás önbizalom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

doora87

2017. március 20.

Régi nagy kedvencem volt még 20 évesen a celebparfümök között.
Sikerult beszereznem belole mostanra egy kis kiszerelést.
Nagyon jo erzes nosztalgiazni az illatokban,az üveget ujra fogni.:-)
Még most is az a véleményem rola hogy nem tucat celebillat.
Nagyon buja,titokzatos,"karcos"mégis szexi illat. Füstös-fás....karakteres,és egyedi.
Nagyon hajaz Christian Dior Midnight Poison parfümjére. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Régi nagy kedvencem volt még 20 évesen a celebparfümök között.
Sikerult beszereznem belole mostanra egy kis kiszerelést.
Nagyon jo erzes nosztalgiazni az illatokban,az üveget ujra fogni.:-)
Még most is az a véleményem rola hogy nem tucat celebillat.
Nagyon hajaz Christian Dior Midnight Poison parfümjére. :-)

nashko77

2015. október 30.

Ez számomra AZ illat. Féltve őrzöm azt a fél üvegecskét, amim még van belőle, különleges alkalmakra tartogatom, de a legszívesebben minden nap ebben fürdenék. Sajnos azonban megszüntették, és én kétlem azt is, hogy visszahozzák egyszer, pedig a maga 7000 ft-os árával szerintem verhetetlen volt a celebparfümök között ár-érték arányban. Mindegy, mostanra ugyanis annyira beleszerettem ebbe az illatba, hogy drágábban is megvenném, más név alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

mrs.imperator

2013. szeptember 29.

Együtt vettem a másik Kate parfümmel, azt a lágyabb hétköznapokra ezt pedig az esti bulikra :) Az üvegje csodálatos, mind színre, mind formára, mintha valamiféle sötét mérget tartalmazó kis tégely lenne, misztikus, sejtelmes, vonzó, szexi és vad :) Egyedi, különleges, füstös, mint a gyertyafüst amit eloltasz az ujjaddal. Dögös és csábító.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

ciccenet

2013. szeptember 24.

Érdekes kis illat, különleges összetevőkből. De valahogy mégsem az én világom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Málni

2013. május 23.

Érdekes, különleges, nem tucat illatú, ahoyg az üvege sem hétköznapi. Nem édes, nem vattacukis, nem gyümölcsös. Sokáig azt hittem, hogy nedves levendulát érzek rajta, de inkább a túl sok pacsuli tehet róla, ezért kissé pasis vonalat véltem felfedezni benne, ami éppen határos, hogy ne legyen túl ffias, kicsit mint a jin és jang, még unisexnek is el tudnám képzelni, mert mindkét nem egyesül benne tökéletes egységet alkotva. Jó intenzív, sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.