Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Összetevők: rebarbara, szilva, ibolya, orchidea, ámbra, mósusz,csokoládé

Ár: 6000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Kate Moss Vintage Muse fújós eladó
Ár: 1400 Ft/ 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Bonnieoo7

2020. május 11.

Ez 1 finom, szappanos, fülledt szilvás illat, ami olyan, mintha most jöttem volna ki a zuhany alól. Eleinte nehéznek tartottam, 1 darabig állt a polcon, de végülis nem rossz, nem éppen szokványos. Bevallom - el akartam passzolni, de mivel nem jött össze, így maradt, viszont jó is ez így! Mivel pont azt keresem mindig, ami mások szerint megosztó, így arra jutottam, hogy csak elhasználom és még meg is szeretem - úgy tűnik! ☺️ Éljen a szilva!!! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Myrtle

2018. január 13.

Rajtam leginkább gyümölcsös, főleg a szilva, a szőlő és a rebarbara dominál, a leszáradása finoman pézsmás, picit édeskés. Emlékeztete a Cacharel Loulou-jára, de kevésbé szofisztikált. Celebparüm kategóriában kifejezetten jó, 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

pomme

2017. október 8.

Kommandóztam egész nap az uram elől, mert ha frissen fújva megérzi, szerintem kirak mint az alant emlegetett kismacskát :D Na de én bátor vagyok, és a macskákat is szeretem, szóval nem tántorított el a macskapisi-hasonlat. Hát, szerintem ez nem macska, hanem igazi oda..őő..csapós SZILVA! Nem szeretem a szilvát semmilyen formában sajnos, úgyhogy macska ide, szilva oda, nem nyerte el a tetszésemet nekem sem az eleje.
Olyan furán hideg, fémes-olajos a szilva benne, emellett frissen fújva még érzek egy kis olvadt műanyag+gumi szagot. Lehet, hogy jobb lett volna egy Rammstein számról elnevezni a kreációt, egy Engel pl. jól hozná a feelinget :D Szerencsére ahogy szárad, úgy tűnnek el ezek az indusztriális jegyek, de mire élvezhetném, már el is illant az egész. Új élményem egyébként, hogy az ilyen vintage-szerű illatok nagyon népszerűek a goth/dark istentudjamégmi körökben. Pedig valahol tök logikus. Na mindegy, ez csak egy kis "napi rácsodálkozás" :D
Ár-érték-et nézve szerintem nagyon is van létjogosultsága, az üvege meseszép és nagyon masszív. Még kísérletezgetek vele, de mindenesetre nagyon becsülendő, hogy egy ilyen megosztó parfümöt ki mert adni Kate Moss (és) csapata. De nem tudok egyszerűen a Rammstein-érzéstől elvonatkoztatni :D (ez már a nemtomhanyadik zenéhez hasonlítós parfümértékelésem, ne nézzetek bolondnak, légyszi :DD)

Update: ez is ilyen "amilyen kedve van" parfüm, saját, önálló egyéniséggel :D Néha úgy dönt, hogy hanyagolja az olajos szilvát az elején, és egyből előjön egy púderes-bogyósgyümölcsös csoki illat. Oké, ott a szilva, de csak annyira, mint a feketeribizli. Ha mindig ilyen lenne, akkor egész jól fogyna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

KlaudiaZs

2017. július 21.

Szintén olcsón szereztem be, egyetlen darab volt a polc legalján, teljesen gyűrött csomagolással, nem hagyhattam ott, emlékeztem hogy egyszer megosztó véleményeket olvastam róla, és a név, hogy Vintage Muse nagyon hívogatott. Valóban nem egy könnyen viselhető, bárkinek szóló illat ez, az első kifújáskor még engem is megcsapott hogy hjajj, mit vettem... DE szerintem csodás kívül-belül, és az üvege is különleges és szép. Az eleje engem nagymamámra emlékeztet, szóval a vintage szó telitalálat, nekem a régi parfümök és locsolókölnik ugrottak be, gyanítom, a szilva, amit nagyon érzek az elején. Ha valaki erre azt mondja, büdös, nem vitatkozok vele, megértem, miért mondja. Én viszont imádom, főleg, hogy 5 perc se kell, hogy elteljen, és egy meleg, visszafogottabb illattá változik. A csoki, mósusz és ámbra teszik számomra nagyon finommá, és nem lesz tőlük egy harsány virágos parfüm, hanem kellemes, szexi és nőies marad. Tartóssága meglepett, az alapjegyeket a nap végén is érzem még a csuklómon. Részemről 5 csillag, és nagyon remélem, hogy ha egyszer elfogy, majd véletlen rábukkanok megint valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

sephora

2017. június 9.

Meglepően szép és szerintem egyedi illat a celeb parfüm kategóriában.
Olvastam korábban a Fragrantican a véleményeket, elég vegyes érzéseket váltott ki ez a parfüm. Az érdeklődésemet emiatt már régen felkeltette, de teszter hiányában sosem tudtam megillatolni.
A napokban pedig pont belefutottam egy akcióba, így muszáj volt megvennem...
Mivel már meleg van, ezért csak éjszakára tudom használni, de teljesen bele vagyok szerelmesedve.
Az én bőrömön szép, nőies illat. A tartóssága közepes, a hatósugara hamar bőrközelivé válik.
Rajtam szépen kibontakozik, nem megy el édes irányba - amit nagyon nem szeretek.
Az üvege tetszetős, az ára korrekt volt, és az illat nem szokványos tucatillat.
***** - 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Meglepően szép és szerintem egyedi illat a celeb parfüm kategóriában.
A napokban pedig pont belefutottam egy akcióba, így muszáj volt megvennem...
Az üvege tetszetős, az ára korrekt volt, és az illat nem szokványos tucatillat.
***** - 5 csillag

Anickaaa

2017. április 18.

Nekem nagyon bejön. Valoban nagyon régi stílusú, meghökkentő az elején aztán meg fincsi simulós. Virág illat- Gyöngyvirágliliom és szegfű illatok kavarognak benne. Szerintem bájos! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. február 7.

Ezt az illatot én kétszer tettem fel magamra. Amikor először felfújtam a sok összetevő ellenére egy simulékony,de jellegtelen érzés öntött el,amitől aztán jól berágtam. 😊
Másodszor odafigyeltem a parfümre! Nem olyan rossz ez. Valóban simulós,de finom nőies ibolya illata van. Egyáltalán nem érzek gyöngyvirágot benne - tudjuk jól,mindenkinek máshogy jön le a bőrén. Pici játékosságot,bujaságot ad a pézsma.
Összességében hordható,bár nekem ez vakvásárlás volt,eladom az 50 milit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 7.

Összességében hordható,bár nekem ez vakvásárlás volt,eladom az 50 milit.

Ivett974

2014. augusztus 9.

Szó szerint borzalmas. Elviselhetetlen gyöngyvirág illat. Mielőtt a nevét adja hozzá nem szagolja meg? Pedig én nem vagyok az a pocskondiázós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

klau0614

2012. július 2.

Nagyon kellemetlen illata van!A sima Vintage viszont isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon kellemetlen illata van!A sima Vintage viszont isteni!