Katy Perry

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: orientális-virágos

Fej: rózsaszín frézia, ibolya, feketeribizli virág

Szív: pünkösdi rózsa, gardénia, üröm

Alap: cédrus, cashmeran, benzoin

Hoagirl

2017. július 20.

A Killer Queen a top 5-ben nálam benne van, így óhatatlanul felkeltette minden Katy Perry parfüm az érdeklődésemet. Ráadásul erre rá volt írva hogy "Limited edition", és nekem ennyi elég is volt, kissé szánalmas és kiszámítható vagyok, de vállalom. Jelzem annyira limitált, hogy a 2015-ben piacra dobott parfüm néhány hete simán beszerezhető volt minden gond nélkül a Notinon, de sebaj... :D Az illata hogy őszinte legyek, egyáltalán nem nyűgözött le, egyszerű, virágos kis semmiség, és a semmiséget itt szó szerint kell érteni, mert se intenzitása, se hatósugara nincs, rólam kb. 2 óra alatt huss, eltűnik, mintha ott sem lett volna, és akkor még talán sokat is mondtam. Nyárra, amikor meleg van és nem akarok "érződni", csak kívánom a tudatot hogy van rajtam valami, akkor tökéletes, de azért megmosolyogtat ez az illat, egyszerűen nem lehet komolyan venni. Az üvegét imádom, szerintem csodaszép, kár hogy a külcsín és a belbecs nem találkozik egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

CandyAndi

2017. január 4.

A DM-ben olyan olcsóra volt leárazva, hogy nem hagyhattam ott. Teszter nem volt, de gondoltam kockáztatok. Kellemes, virágos illat, viszont nekem miután kibontakoznak a szív jegyek, már nem tetszik annyira. Mindennapokra elhasználom, de nem ez a kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Enne

2016. augusztus 24.

Nagyon érdekelt volna az illata az itteni leírások és az összetevők alapján, de sajnos nem találtam meg DM-ben, Rossmann-ban és Müllerben sem. Kivonhatták? Ezt megjegyzésnek szántam, nem véleménynek, de máshogy mentette (a pont nem mérvadó) :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Fendi

2016. augusztus 7.

Férjemtől kaptam ajándékba! Kitűnő választás volt!! Tartós, nem émelyítő, könnyed virágos illata van! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Kimi

2016. január 3.

Egyszerűen imádom! Számomra olyan vintage hangulatú ami passzol az ízlésemhez. Tartósnak nem mondanám, de ez az egyetlen olyan illat amit hónapok óta minden nap használok és nem unok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

nashko77

2015. november 25.

Hű, nem is tudom, mit éreztem, amikor ezt megvettem... még jó, h 1-2 fújás után el tudtam adni az egyik barátnőmnek, aki nagyon nagy Katy Perry parfüm-fan. Ez az illat annyira nem én vagyok, h az vmi hihetetlen. Nekem egy szintetikus virágcsokor jut róla eszembe, amelyből nem lehet kiérezni a különféle jegyeket, csak egy rettentően tucat-jellegű illatot. Ennél még egy karakteresebb jázmin, vagy magnólia illatot is szívesebben viselek. Egy napig volt rajtam, de se a bőrömön, se a ruháimon nem maradt meg 2 óránál tovább. Az üvege miatt kap egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Cintia04

2015. november 15.

Nekem teljes mértékben olyan mint a Versace yellow diamond illat csak persze míg yellow diamond egész nap illatozik rajtam ez kb 1 max 2 órát bír ki rajtam. Ha valaki nem akar egy Versace illatért kiadni vagyonokat ezt tudom ajánlani. Legalább is rajtam teljes mértékben yellow diamond illatá alakul át.:) 3-as csillagot kap mert egyik kedvenc parfümöm koppintása csak hát nyomába nem ér a tartósságának.:) de érdemes kipróbálni hátha valakin mégis tartósabb lesz.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Aylawitch

2015. október 23.

Én ajándékba kaptam, de mondhatom tökéletes választás volt! :D Ha elfogy, venni fogok belőle, mert fantasztikusan könnyed, finom virágos illata van. Elég 1-2 fújás és egész nap kitart. Az üvege is figyelemfelkeltő, nem az a megszokott. Egy szó mint száz, maximális pontot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Erus15

2015. szeptember 15.

Már akartam venni egy normálisabb parfümöt és mikor keresgéltem a Dm-ben rábukkantam erre, hogy most csak 3000Ft, nem hagyhattam ott. Kellemes az illata, finom virágos és az üvege is szép. :) Remélem a tartósságával is megleszek majd elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

LadyLatte

2015. szeptember 15.

Akciós volt a DM-ben, a 30 ml-es csak 3,000 ft, úgyhogy úgy gondoltam, megérdemlem... :D
Tavaszi, friss és könnyed illat, mégis érezni benne valami apróságot, amitől nem lehet megunni... Nem most ősszel fogom elhasználni, de tavasszal tuti kiveszem a dobozkából és magamra fújom :)
Az üvegcse is meseszép, nekem amúgy a Killer Queen az etalon, imádom azt a parfümöt :) Well done, Katy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.