Kaviczky

Ár:   6625 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Keti, az összetevőket feltöltötte: rjudit, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyaga a világon egyedülálló Hévíz huminsavban gazdag iszap őrleménye, mely természetes regeneráló, méregtelenítő, ránctalanító tulajdonságú. Jelentős mennyiségben tartalmaz létfontosságú ásványi anyagokat (Cu, Zn, Ca, Mg, P), melyek biztosítják a sejtek közötti folyamatok zavartalan működését. Nagy mennyiségben kalciumot tartalmazó diatóma föld (természetes fosszilis maradványok örleménye) katalizálja az enzim reakciókat.

Hatóanyagok: Diatómea föld, Hévizi iszap örlemény, Calcium-sulfát, Algin

Kaviczky Peloid Maszk Rosa
Ár: 2990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 500 ml-nek a 3/4-e van meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
forgacs.niki

2013. szeptember 23.

Az eddigi általam kipróbált arc maszk,ami tisztítja ,táplálja,felfrissíti,puhábbá varázsolja és fiatalítja minden nő bőrét.Csak ajánlani tudom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Shea

2012. március 7.

Nagyon szuper! Csak dícsérni tudom, mint az összes Kaviczky terméket. Nekem a kozmetikusom szokta a kezelés végén feltenni ezt maszként és csodálatosan simává teszi az arcomat! Csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.