Kecsketejfürdő

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A Sövénykúti Joghurtos Háziszappan összetevői különösen kényeztetik, és csodálatosan finommá varázsolják a bőrt.

Beya93

2019. szeptember 2.

Imádom! Az első levendulás után most ezt használom. Fantasztikus amit ezek a szappanok tesznek a bőrömmel. Amióta ezt használom semmilyen testápolóra nincs szükségem, olyan puha, selymes, hidratált a bőröm. Nekem.. Akinek világ életében porzott a bőre a szárazságtól konkrétan... Megváltás mert rühellem a krémeket és a testápolókat. Ez jobban habzik mint a levendulás és mintha krémesebb is lenne, illata nincs de nekem nem baj. Én luffa szivaccsal használom, nekem habzik. Simán kézzel nem habzik az tény. Csoda, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

e.m.e.s.e

2017. május 2.

Karácsonyi ajándék volt, és mivel évek óta kecsketejes natúr szappanokat használok, örömmel fogadtam. Az általam használt szappanokhoz képest rendkívül gyenge egyed, úgyhogy végül a kukában végezte, nem a lefolyóban. :) Nem a habzás hiánya zavart, hanem annak a rendkívül kellemes puhaságnak a hiánya, amit más kecsketejes szappanok használata után érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Fanni91

2014. június 19.

Nagyon jó ez a szappan. Szép összetevői vannak és nagyon sokáig elég volt. Mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

tantiabagoly

2013. október 1.

Vizes szivacsra dörzsöljétek, állítólag úgy habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Vizes szivacsra dörzsöljétek, állítólag úgy habzik.

Vanity

2013. május 29.

Épp a nem habzása miatt kell nekem is elvennem egy csillagot, mert így a fürdés nagyon nehézkes vele. Ezért csak kézmosásra használom (a sima szappanoktól kiszárad nagyon), mondjuk a kézbőröm szereti, tehát jó maga a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 29.

cserryy

2012. december 27.

Nekem egy kis habzás hiányzik róla, de nem szárít és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Nekem egy kis habzás hiányzik róla, de nem szárít és természetes.

szilvi

2012. november 13.

Én nagyon szeretem ezt a szappant, mert egyáltalán nem szárít, finom puhává varázsolja a bőrt. Nem zavar, hogy nincs illata, csak az, hogy nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

hopihe11

2012. június 24.

Abszolút kedvenc, nem szárít, arcra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Abszolút kedvenc, nem szárít, arcra is használom.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 20.

Lassan egy éve ezt használom intim mosakodásra, és nekem nagyszerűen bevált! Nem szárít, nem csíp, gondolom annak köszönhetően, hogy jók az összetevői. Örülök, hogy rátaláltam. És mivel csak erre a célra használom, nekem az illatosítás sem hiányztik. De itt úgy látom, van a termékcsaládnak több illatos tagja is, ha valaki olyat szeretne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 20.

Emily

2012. május 3.

Én még csak most próbálgatom a natúr kozmetikai termékeket, néhány használat után azt kell hogy mondjam, ez egy nagyon kellemes termék. Furcsa hogy nagyobb mint az eddig megszokott szappanok, egyáltalán nem habzik, az állaga mintha zselés lenne. Számomra érdekes hogy illatmentes, viszont nem szárítja a bőröm, tisztának érzem magam zuhany után, úgyhogy nagyon úgy néz ki, hogy meg fogom kedvelni. Azért az illat még hiányzik... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Olivate

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.