Kecsketejfürdő

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A kecsketej kitűnő forrása az alfa-hydroxy-acid savnak (AHA sav). A tejsav lágyan hámlasztja a bőr felső rétegét, így segíti a friss és egyenletesebb bőr képződését. Gyengéden távolítja el az elhalt hámréteget. A kecsketejes szappanok használata ajánlott érzékeny bőrre, száraz bőrre, ekcémás bőrre illetve pattanásos, aknés bőrűeknek. A levendula javítja az aknés, szeboreás bőr állapotát, nyugtatja az ekcémát és a bőrviszketést.

A kecsketejes szappan hidratálja, táplálja és puhává varázsolja a bőrt. Lúgos kémhatásának köszönhetően visszaállítja a bőr normál PH értékét. Tartalmaz aminosavakat, Q10 koenzimet, A-, D-, B2-, B12-vitaminokat, valamint mikroelemeket: kalciumot, foszfort, magnéziumot és cinket, ezenkívül több mint 70 féle - könnyen felszívódó - telítetlen zsírsavat.

Kiszerelés: 100 g

Beya93

2019. július 31.

Pár napja használom, de eddig imádom!! Nagyon száraz bőröm van, amit a tusfürdők csak fokoztak eddig... Ezzel már az első fürdés után puha bőröm lett, nyoma sem volt szárazságnak, el se hittem! Rendesen feltölti a bőröm, puha és selymes lesz. Nem habzik, de nem is kell neki, én luffa szivaccsal használom, tökéletesen tisztít. Imádom a levendula illatot, nekem lehetne erősebb is :) egyedül intim területekre nem vált be, oda marad a bevált dolog. Én zárt szappan tartóban tárolom, egyelőre nem száradt ki és nem is lett penészes. Ja még egy plusz szerintem, hogy puha a szappan, nem az a kemény karcolós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

franyoh

2015. február 9.

Nekem 2 hónap után bepenészedett, pedig volt ideje minden arcmosás után megszáradni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

crazy cat lady

2014. április 25.

egy nagyon jó krémes, igazi natúr szappan, tehát annyira nem habzik, de egy natúr szappannál ez nem is elvárás. én zárt szappantartóban tartom, mert a levegőn összeszárad. az illata nagyon jó. egy ideig csak ezt használtam arcmosásra,de az arcom egy pár hónap elteltével már nem szerette annyira. jelenleg intim szappannak használom,és nem is fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

fagas

2014. április 17.

Mivel imádom a levendulát, ezt a szappant sem hagytam ki s milyen jól tettem!:-) Nem habzik valóban, de szuperül tisztít, s annyira jól ápol, hogy el sem hiszem! Az illata is kellemes, nem átütő, de azért lehet érezni, nagy örömömre. Az általam próbált eddigi egyik legjobb szappan, 5 csili.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

lowely8

2013. szeptember 21.

Nekem nagyon tetszik, természetes, illata tényleg nem sok van, nem habzik, inkább krémes állagú, a bőröm imádja, nincs száraz érzés, valóban természetes összetevőkből áll, az ára ehhez képest baráti, újszülött kislányom haját is ezzel mostam, még biztos veszek belőle, sokáig elég, tehát gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

KallosM

2013. április 30.

Én levendulát nem éreztem rajta, sőt kicsit kellemetlen is volt illatra, viszont hatásilag nekem bejön. Azokat a szappanokat, amik nem habzanak, jobban szeretem, mert a bőröm is jobban szereti, nem tudom miért. Ez sem habzik igazán, és csak az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

mstindigo

2012. augusztus 17.

Nem rossz szappan, de van ennél jobb is. :) Az illata tipikus levendula, de valahogy semmi extrát nem tudok róla mondani. A bőrömet nem szárította, de én vártam volna valami pluszt a kecsketej miatt, amitől más lesz, mint az eddig próbált levendulás szappanok, de nem nyújtott semmi pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Hidratálók: Serum Lactis

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Savó, aludttej, mely a sajtgyártás folyamatának mellékterméke. Paula Begoun szerint szájon át bevéve a savó kiváló antioxidáns, de nem tudni, hogy ezt a tulajdonságát a kozmetikumokban is megőrzi-e. Valószínűleg a tejsavó leginkább, mint vízmegkötő, hidratáló anyag szolgál a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>