Kecsketejfürdő

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

annon

2017. július 6.

Limanudia hogyan használtad samponként és mit tapasztaltál?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Limanudia hogyan használtad samponként és mit tapasztaltál?

Moringa

2017. április 27.

Nagyon szeretem! Nem tudom miért, de imádom ezt az egyszerű falusias "autentikus" csomagolást és tetszik, hogy puhább maga a szappan állaga. Nem szárítja úgy a bőrt mint a többi szappan, imádom az illatát és elhiszem neki, hogy valóban natúr, jó összetevőkből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Limadunia

2017. április 1.

Szuper termék, nemrég vettem meg, fürdéshez és én hajmosáshoz is használtam már! Illata nincs nagyon, ami kifejezetten tetszik benne, és én a méretének zsugorodást sem tapasztaltam, mint amit páran említettek. Természetes ez is, mint minden szappan szárít valamennyire, de ezen nem kell meglepődni mivel a szappanok erős lúgos kémhatásúak, kecsketejsav ide vagy oda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Seabiscuit

2016. október 9.

Vizesen nagyon selymes szappan. Teljesen illatmentes. Semmi különös. Nem szárít, de nem is hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Kalacskepu

2016. szeptember 16.

Nem ártott és tisztított :))) Hogy mennyi kecsketejet látott azt nem tudom. Puhább nem lett a bőröm, max. pszichésen. Ugyan úgy testápolóznom kell, mint bármely más szappantól. De mint mondtam ártani nem ártott és tisztított, tehát jár neki az 5 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Anne74

2016. május 21.

Nagyon szeretem, kellemes és puha tapintású lesz tőle a bőröm. Allergén és vegyszermentes. Bioboltban szoktam megvásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 21.

Antika

2015. november 22.

Apukámnak vettem ilyet, mert ekcémás a bőre. Nagyon szereti, meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

zuzu22

2015. április 14.

Nekem nagyon tetszik ez a szappan,csak ajánlani tudom főleg a levendulásat.Az arcot nem szárítja,nekem pattanások ellen nagyon bevállt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

mariannakowacs

2014. október 30.

Nagyon szeretem használni ezt a terméket. Egy vegyszermentes szappannak sincs ilyen hidratáló hatása (és ekkora kecsketejtartalma sem). Egy ideig közvetlen termelőtől vásároltam (nagyon kedves, közvetlen eladó). Most bioboltból vásárolom költözés miatt.
Különlegesen egyedülálló illata van. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Különlegesen egyedülálló illata van. Ajánlom mindenkinek.

Milka

2014. január 23.

arcra használom, nagyon bevált. hatalmas előnye, hogy nem rakták tele illóolajokkal, mivel a rozáceám miatt olyan kozmetikumokat nem igazán használhatok, amikben vannak. erre a termékre tényleg elmondható, hogy a nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 23.

Hidratálók: Serum Lactis

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Savó, aludttej, mely a sajtgyártás folyamatának mellékterméke. Paula Begoun szerint szájon át bevéve a savó kiváló antioxidáns, de nem tudni, hogy ezt a tulajdonságát a kozmetikumokban is megőrzi-e. Valószínűleg a tejsavó leginkább, mint vízmegkötő, hidratáló anyag szolgál a kozmetikumokban.