Kecsketejfürdő

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MisiKiss, Módosítva: 2018. június 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Sövénykúti Kecsketej szappan Joghurtos - Levendula olajos összetevői különösen kényeztetik, csodálatosan finommá varázsolják és kiválóan nyugtatják a bőrt.

200 éves receptek alapján, különös gonddal, kézi erővel, szintetikus parfüm nélkül, a kecsketej hatóanyagainak felhasználásával és kizárólag természetes alapanyagokból készül. Tartósítószert nem tartalmaz.

Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Olivate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

További info az összetevőről a KM-blogon >>