Kecsketejfürdő

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MisiKiss, Módosítva: 2018. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Sövénykúti Kecsketej szappan Kecsketejsavós összetevői rugalmasságot és csodálatos érzést biztosítanak a bőr számára.

200 éves receptek alapján, különös gonddal, kézi erővel, szintetikus parfüm nélkül, a kecsketej hatóanyagainak felhasználásával és kizárólag természetes alapanyagokból készül. Tartósítószer-mentes.

Hidratálók: Serum Lactis

Savó, aludttej, mely a sajtgyártás folyamatának mellékterméke. Paula Begoun szerint szájon át bevéve a savó kiváló antioxidáns, de nem tudni, hogy ezt a tulajdonságát a kozmetikumokban is megőrzi-e. Valószínűleg a tejsavó leginkább, mint vízmegkötő, hidratáló anyag szolgál a kozmetikumokban.