Keiko Mecheri

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eannamaria, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   50 000 Ft

Kiadás éve: 2009

Fej : maszlag

Szív : indiai tubarózsa, heliotróp, keserű mandula

Alap : tonka, vanília

mopi0306

2020. szeptember 5.

Ő egy nagyon finom, selymes, igényes komfortillat!
Hétköznapok rá, alkalmakra ideális választás lehet, mindenhol megállja a helyét!
El kell ismerni, hogy hasonlít a dior hypnotic poison edp-re, de őt én mégis önálló alkotásként tudom kezelni/ szeretni!
Egyértelműen a hűvösebb időben fogja megmutatni az igazi arcát (ősz, tél), és ott gyönyörű lesz.
Meleg, krémes, selymes, abszolút bújós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Ő egy nagyon finom, selymes, igényes komfortillat!
Meleg, krémes, selymes, abszolút bújós illat!