Keiko Mecheri

Ár:   $140   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2018. július 20.

Ár:   $140
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Mihime egy orientális-virágos illat, amit a modernizmus ihletett, az 1920-as, 30-as modernista tervezők (mint pl. Picasso, Matisse, Manet) interpretációja.
Régimódian gazdag illat ciprus akkordokkal, ugyanakkor egészen mai, modern. Puha, púderes virágok és orientális alapjegyek nagyszerű kombinációja.

Megjelenés éve: 2006

Illatjegyek: borostyán, rózsa, őszibarack, vaníliavirág, ylang-ylang, bergamott, fehér pézsma, ibolyalevél, vanília, nárcisz, cseresznyevirág, tölgymoha, vetiver, pacsuli, galagonya

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. július 21.

Sokan keresik a Nivea-illatot, ezt szokták a leginkább hasonlóként emlegetni.
Rajtam az Iperborea nővére, egy kicsit jobban tetszik nekem, összetettebb, krémesebb, míg az inkább virágosabb, világosabb, áttetszőbb. Nekem ez még nem az orientális kategória, könnyed,nagyon nőies, bőrbesimuló, de jól érezhető illat. Tökéletes szignatúraillat lehet. (Mintám volt belőle, de akkoriban szóba sem jöhetett nálam virágos illat. Szívesen megszaglásznám újra, sokat változott az ízlésem azóta.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 21.

Sokan keresik a Nivea-illatot, ezt szokták a leginkább hasonlóként emlegetni.