Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marianna.fekete, Módosítva: 2012. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A krém a bőr szerkezetének helyreállítását gyorsítja. Anyagai ösztönzőleg hatnak a bőr folyadék-bázisának újjáalakítására, a hámsejteket regenerálja, valamint segít az újraképződésükben. Mivel a keringést gyorsítja, ezek a folyamatok hatékonyabban zajlanak, tehát az új bőrsejtek hamarabb képződnek, így bőrünk visszanyerheti eredeti állapotát.

BlazonIsle

2018. október 23.

Az Akne-Stop forte krémmel kombinálva használom esténként, tulajdonképpen előbbi krémre kenem rá második rétegként. Az illata semleges, az állagát tekintve inkább olajos, mint zsíros. Nem ragad tőle az arcom, viszont egy fényes filmréteget képez ami rendese maszatol, így érdemes gyakrabban váltogatni a párnahuzatot. A bőr nehezen issza be, viszont reggel szépen felszívódik és látványosan felgyorsítja a bőr regenerálódását, sebgyógyulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

PKitty

2016. március 2.

Olcsó krém ahhoz képest, hogy mit tud. Reggelre hidratálja a legszárazabb bőrt is. Viszont nem tudom állandóan használni, csak amolyan elsősegélynek kiszáradt bőrre. Zavar, hogy nem tudok olyan keveset felvinni belőle, hogy ne csillogna egész este tőle az arcom. Igaz, reggelre beszívódik, de este kenődik mindenfelé. Ha sokat használom egy idő után lesz reggelre pár pattanás tőle, habár ezt nem tudom egyértelműen a krémre fogni. Azért örülök, hogy megvettem, mert elsősegélynek tényleg szuper ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Vorsi

2015. július 10.

Kombinált bőröm van és egy jó ideje használom már ezt a krémet éjszakánként (most tartok a tégely felénél, de ha elfogy szerintem újra fogom venni). Az állaga valóban nehéz, zsíros érzetet kelt, nem szívódik be a bőrömbe azonnal, hanem szépen lassan, az éjszaka folyamán. Az illatát imádom, kellemes nyugtató, jól kiérezhető belőle a levendula. A bőrömet hihetetlenül puhává, selymesé teszi reggelre, valóban érezhető a jótékony hatása! Nagyon nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

tamimaci

2013. július 14.

Szép babakék színe és finom púderes illata van. Reggelre pihe-puha lesz tőle az arcom, és a pár kósza pati is gyorsabban elmúlik.
Felkenni nagyon kellemes érzés, kicsit melegíti az arcomat, mintha simogatná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Felkenni nagyon kellemes érzés, kicsit melegíti az arcomat, mintha simogatná :)

nettics

2013. január 24.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Tényleg kicsit megül eleinte az arcon, de kiválóan működik. Érzékeny a bőröm, semmit sem szeret, mert mindentől pattanásos lesz, de ezt a krémet nagyon szereti. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

isana.moore

2012. április 22.

Elég zsíros bőröm van ezért a krémet teljes mértékben eleinte nem volt hajlandó a bőrőm beinni, eleinte ez zavaró lehet, hiszen olyan mintha olajos arcal lennék egész este..A krém jó illatú, de nagyon tömény állagú krém. Egy hetes használata után azt vettem észre, a bőrőm állapota javult kevésbé zsírosododik,sőt a krémet egy idő után már teljesen beitta a bőröm.A pattanások száma csökkent, a meglévő hegek hamarabb regenáróldnak. Nekem bevált! Ár-érték arányban kiváló krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil