Kék-Lukács

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ránctalanító kezelés éjszakára. A bőr kisebb-nagyobb ráncai feltöltődnek az éjszakai felépítő fázis alatt. Rendszeres használatával az arcvonások fáradt jellege megszűnik, a bőr puha és bársonyos lesz. Férfiak is használhatják, akár nappalra is.

Kiszerelés:55 ml

Fancsikacsika

2018. február 16.

Nagyon jó. Mióta ezt használom mindenki megdicsér, hogy jól nézek ki és szebb lettem:-) Jó az állaga, illata. Abszolút 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

TRLinda

2017. augusztus 26.

Szerintem a legkiválóbb ránctalanító,pedig életem folyamán próbáltam már pár száz krémet,ezen kívül azért 5 csillag,mert mindig is probléma volt a bőr egyenetlenségemmel és még rosaceára is hajlamos vagyok.Nagyon hamar segített ez az első ilyen krém,ami még ráadásként erre is jó.Inkább gyógy krém,mint egyszerű ránctalanító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate

Nem hivatalos INCI név. Természetes eredetű tartósítószer, mellyel elsőrosban a Kék-Lukács márka termékeiben találkozhatunk.