Kék Pille

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   200 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

wildrose

2020. február 4.

Jó minőségű a vattafej, erős a pálcika, teljesen rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Jó minőségű a vattafej, erős a pálcika, teljesen rendben van.

Nairam

2019. október 28.

Az új, fa pálcikás verzióját próbáltam.Nagyon jó,hogy környezetbarát! Nem hajlik,nem foszlik, kellemesen meglehet tisztítani vele a fület. A dobozt felnyitva kellemes "fa -hurkapálcika" illata van,ami még természetesebbé teszi a műanyag társaival szemben. A plasztik dobozát lecserélhetnék szintén valamilyen környezetkímélőbb megoldásra,mert így hiába váltották ki az egyik káros anyagot,ha a másik megmarad...Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

vivitrius

2019. július 1.

Végszükség esetén sikerült venni a sarki kisboltban. Igazság szerint majdnem sérülés lett belőle. Rettenetesen kevés vatta van a pálcika végén. Azóta inkább smink igazításra használom, bár ott sem éppen a csodaszer kategória :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

asaki

2018. október 7.

A sarki kisboltban ezt lehet nálunk venni. Én elégedett vagyok vele, bár nem fültisztításra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Demonshadow

2018. szeptember 4.

Akciósan vettem a gyógyszertárban, de utólag nagyon megbántam. Nagyon kevés vatta van a pálcikák végén, ezért fültisztítás közben nem egyszer fájdalmat okozott, ha erősebben pucoltam vele a fülemet. A vatta nagyon könnyedén lejön a végéről, ráadásul a pálcika maga is rossz minőségű, a fülkagylóm tisztítása közben rendszeresen eltörik, lepattan a vége.
Bár olcsó, nem igazán ajánlanám senkinek a rossz minősége miatt, inkább megéri picit többet költeni rá, és akkor biztos lesz a minőség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

tátombák

2017. május 1.

Hát nem gondoltam volna, hogy egy fültisztító pálcikáról fogok véleményt írni, de pont jókor jött velem szembe az oldalon. Legutóbb olyan gyatra minőségű volt itthon, hogy már attól lejött a végéről a vatta, hogy kiszedtem a hengerből. Ahhoz képest ez csodaszer! Stabilan rajta van a vatta, nem szöszölődik, rendesen lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

nikolett

2017. január 10.

Könnyen lejön a végéről a vatta, de óvatosan használva teszi a dolgát. Van azért ennél sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

senskin

2016. augusztus 26.

Nem volt vele gondom, mindig óvatosan használom a pálcikát. Sminkhez és fülkagyló tisztításhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

krampam

2016. június 2.

Rettenetesen gyenge minőség. És hiába a magyar felirat, ez bizony made in PRC!
Használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

Rettenetesen gyenge minőség. És hiába a magyar felirat, ez bizony made in PRC!
Használhatatlan.

Ildie

2015. január 25.

Szerintem ez a fülpiszka rendben van, bár igazából nem tudom, hogy milyen fültisztítóra mondanám, hogy csodaszer. Az biztos, hogy 100ft-os boltban vagy kínaiban nem veszek, ezt a hibát egyszer ejtettem meg, és a vatta a párom fülében maradt, nagy sebészi bravur volt tőlem, hogy higgattan ki tudtam szedni, majdnem a fül-orr-gégészeten kötöttünk ki, szóval nem éri meg. ()
Szóval ez a kék pille teljesen jó, a spáros jobbik fajta is, a sbugbetet már nem venném meg, és a dm-es is jó.
Vettem sminkeléshez ilyen sminkpálcikát, aminek az egyik fele lapos a másik meg hegyes, igazából azóta sem tudom, hogy mire jó, hogyan kellene használni, mert a lapos, az hatalmas, a hegyes, meg komolyan hegyes, sérüléseket lehet vele szenvedni, csak óvaosan. Szóval még nem találtam 5 csillagos fülpiszkálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.