Kék Pille

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   70 db, 80 db és 100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. február 6.

Kiszerelés:   70 db, 80 db és 100 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Sminkeltávolító vattakorong a mindennapi szépségápoláshoz. Puha és bőrkímélő.100 % pamutból.

wildrose

2020. szeptember 6.

Nagyon puha és nagyon jó minőségű vattakorong, semmi negatívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

nadalandy

2017. április 17.

Imádom. Mindent tud, amit kell😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádom. Mindent tud, amit kell😀

fairynorah

2017. február 24.

Finom puha, nem szöszölődik, nekem a mérete is jó, ár-érték arányban nagyon jó kis vatta :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Macska27

2017. február 22.

Tonizáláshoz és szemfesték eltávolításához használom. Nagyon finom puha, vékony lapok. Szeretem, hogy nem szöszölődik és hullik szét használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

NadjaBlue

2016. október 15.

Csak arctisztításhoz használtam, ahhoz pedig szuperül bevált. Érzékeny a bőröm, de ez egyáltalán nem irritálta a szemem környékét sem. Tescosat szoktam használni és nagy előnye ahhoz képest, hogy ez egyáltalán nem esik szét. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Ella

2016. május 26.

Nagyon jó, szeretem. Olcsó és mégis puha, de nem foszlik szanaszéjjel. Sajnos mostanában nem nagyon látok belőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

bednem

2015. május 12.

.Az ára a fő erőssége! Eurosban vettem 2 csomag volt 290 Ft. Nincs agyonfehérítve, tapintásra kicsit vékony ezért többet kell használni pl. sminklemosásnál. Szerintem egyoldalas funkciós. Ugyanakkor nem szakad, nem válik szét. Ennyi pénzért ennyi mennyiség határozottam megéri, pláne ebben a minőségben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

umpalumpa

2015. január 25.

Ami engem érdekel egy vattakorongban, az az, hogy puha legyen, lehetőleg nem mintás és ne legyen az egyik felülete dörzsisebb. Ez a fajta nem egy erősen préselt, de nem esik szét lemosás közben, puha is. Biztos vannak jobbak (pl Nivea), de nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.