Kell a púder!

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Ajakápolók

25% shea vajnak és hilauronsavnak köszönhetően már egy éjszaka alatt is segít a kicserepesedett ajkakon. További jótékony összetevői például aloe vera segít a rendszeres ápolásban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ada85

2018. április 20.

Reggel, este használom ezt a kis szuper terméket. Nagyon szeretem, olyan, mintha egy szuper "szájfény" lenne, de sokkal kellemesebb a viselete és borzasztóan jól ápol. Télen leptem meg magam vele, azóta csak ezzel ápolom az ajkaim, az eper illatú radírral együtt és nem bántam meg. Gyönyörűbben mutatnak a rúzsok is az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract